Britská filmová hvězda Hugh Grant zaútočil na Toma Cruise za to, že se objevil do půl těla nahý v časopisu. Hvězda filmu Vanilkové nebe se svlékl pro titulní stranu časopisu Vanity Fair.
Grant kritizoval Cruisovo rozhodnutí svléknout se s tím, že je to nemužné, přestože sám se v loňském roce také v jednom britském časopisu objevil polonahý. V rozhovoru pro americký časopis W hvězda filmu Notting Hill Grant prohlásil: "Nikdy byste mě nedonutili pózovat polonahý na titulní straně jako Tom Cruise. Je na tom něco nemužského."
V rozhovoru Hugh také prozradil, že se ještě nadobro nevzdal pomyšlení na případnou svatbu - přestože od rozchodu s Elizabeth Hurleyovou před dvěma lety (2000) zůstává sám. Říká k tomu: "Osobně jsem si myslel, že manželství se mi nevyhne. Byli jsme s Elizabeth 14 let. Myslím, že nejsem ztracený případ."
Tento článek vám přináší
