Být krásná i pod vodou, to není jen tak. Přesvědčily se o tom "Missky Zapletalky", které na konci dvanáctidenního pobytu na řeckém Rhodu soutěžily o poslední trofej letošního ročníku Miss ČR - Miss Dive (Potápěčka). V soutěži, kterou už podruhé pořádal Imed Jeddai, šéf cestovky Blue Style, s níž missky na Rhodos odjely, jde totiž nejen o půvab, ale také o kreativitu a hlavně schopnost pózovat pod vodou! To všechno letos splnila Soňa Dedíková, kterou zvolila drtivá většina poroty, v níž zasedli i modelka Zuzana Rosáková a fotograf Lukáš Fronk.


Soňa Dedíková (80 - 60 - 88) Kostým řecké bohyně úrody Démétér Soně Dedíkové poradila maminka. Na realizaci už ovšem zůstala sama. A povedlo se, šaty vyrobila z prostěradla, na vavřínový věnec padly listy z palmy. Pracnost se vyplatila, jako Miss Dive vyhrála zájezd pro dva do téhož hotelu, kde na Rhodu pobývala s ostatními finalistkami.
Veronika Chmelířová (84 - 65 - 96) Vicemiss Veronika Chmelířová pod vodou ztvárnila svou přezdívku Banana, kterou na Rhodu dostala při hře póla. Aby banán držel na talíři i pod vodou, omotala nádobí "fáčem" a banán k němu přišila!
Veronika Pompeová (86-64-91) Veronika Pompeová na Škole Miss v Egyptě získala titul Nefertiti. Na svůj exotický půvab se spolehla i pod vodou a stylizovala se do indické jogínky.
Kateřina Sokolová (91-67-94) Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová hned zkraje soutěže přiznala, že ji opustila fantazie, a tak jedinou její podvodní stylizací byl make-up. Díky fotogeničnosti a správnému okamžiku zmáčknutí spoušti však přesto její podvodní záběr patří k nejkrásnějším.