Ani jeden polibek při přenosu Bailanda, a to ani ve chvíli, kdy zvítězili v Duelu, si nedali Lucie Borhyová a Petr Pik. Prý to mají zakázáno, aby zbytečně nebudili pozornost bulváru! "My s tím nemáme nic společného," tvrdí v TV Nova. A taneční pár? Odmítá soukromí řešit v médiích: "Když je důvod, proč si nedát pusu," tvrdí svorně. "Petr je jako můj druhý mladší brácha," řekla již několikrát Lucka, která se svým tanečníkem vždy odchází jako poslední a vozí ho i domů. A to až kolem jedné ráno. Problém řešil i favorit soutěže Dan Šnajdr tančící s Adélou Gondíkovou. "Všem, kdo se doslechli, že jsem podvodník, který zneužíval služební mobil a auto a ještě ukradl databázi klientů, vzkazuji, že se mohou zeptat u vedení firmy Alurol v Novém Městě nad Metují, kde jsem pracoval jako regionální zástupce a dodnes se s jejími majiteli přátelím," řekl Blesku Dan, který se tomu, co o něm rozhlašuje bývalý kolega, směje. S vyhazovem počítali Zdeněk Podhůrský i Lenka Sekaninová a už se těší, co jim účast v soutěži přinese - on čeká roli, ona práci učitelky tance. Deprese prožívá duelistka Jana Gonsiorová. Dceru Adélku postiženou mikrocefalií, pro niž tancuje, vidí jen jednou týdně. A druhý duelista Zdeněk Fiala? "Spadl mi kámen ze srdce, že nemusím chodit kanálem," přiznal obklopený dětmi z hazlovského domova dětí a mládeže, za jehož zachování tančí.


Řekli po přenosu: * "Hodně jsem se sám nad sebou zamýšlel, když jsem byl dvě noci sám v jiném hotelu. Ale už nevím, na co jsem přišel." (Zdeněk Fiala, který rozpoutal kolem Bailanda pornoaféru) * "Choreografie v muzikálech jsou proti Bailandu brnkačka." (Zdeněk Podhůrský, jenž vypadl) * "Mám pocit, že noha to nevydržela a rupla. Zasáhl osud." (vyřazená a zraněná Lenka Sekaninová) * "Manželka chápe, že mě minimálně další týden neuvidí, tak se na mě aspoň přišla podívat sem." (Tomáš Krejčíř se místo rodiny věnuje přípravě na Duel)
Tanečníci na telefonu Vyřazená Lenka a Zdeněk v Blesku! Druhý vyřazený pár taneční show Bailando přijde v pondělí 7. 5. do redakce BLESKU a bude odpovídat na vaše telefonické dotazy. Volejte zítra 7. května od 11 do 12 hodin na telefonní číslo 225 977 495.
Duel Jana Gonsiorová a Tomáš Krejčíř SMS: PAR 1 na tel. 906 06 09 nebo VOLAT: 906 340 901 Jana Paulová a Zdeněk Fiala SMS: PAR 2 na tel. 906 06 09 nebo VOLAT: 906 340 902