Pražští labužníci, společnost s ručením omezeným, oslavovali dnešní svátek svatého Huberta zvěřinovými hody.
V restauraci Lví dvůr - Pražské selátko na Pražském hradě se sešla vybraná společnost opravdových gurmánů.
Vrcholem kulinářských radostí bylo pověstné selátko, a to kvůli chuti masa vážícího přesně šest a půl kilogramu a naložené ve speciální marinádě, kde nechybí česnek, mořská sůl, pepř a olivový olej. Tentokrát se jich snědlo šest.
"Tuhle akci jsem si nemohl nechat ujít," svěřil se Jan Vala.
"Tady připravují selátko úplně jinak, než to známe z jiných večírků. Kouzlo zřejmě tkví v marinádě a důležitá je i váha zvířete."
Dáda Patrasová přišla s manželem Felixem a dcerou Aničkou. Ochutnala různé lahůdky, což její štíhlé postavě nijak neublížilo. A potom se vrhla na tombolu.
Dáda mezi labužníky

(autor: )
Zpět
na
Labužníci si dávali do nosu, ale bez Dády Patrasové by to nebylo ono.