V londýnské společnosti panuje pozdvižení. V jeho centru není nikdo jiný, než překrásná brazilská modelka Luciana Moradová (28). Žena, která je matkou nemanželského syna Lucase (2), jehož otcem je šéf Rolling Stones, stárnoucí rocker Mick Jagger (58). Nyní Luciana svádí jinou osobnost, vítěze Wimbledonu Gorana Ivaniševice (29)!
Její tělo je krása sama, jako kdyby bylo stvořeno samotnou bohyní lásky pouze pro něhu a milování. Když vrhne svůj smyslný pohled, muži doslova šílí a zapomínají na všechno. Mick Jagger, kterého touha po Lucianě dovedla až k rozvodu s Jerry Hallovou (44), by mohl vyprávět.
Britský list »News of the World« se postaral o šok, když zveřejnil informace o tom, že na oslavném večírku po skončení Wimbledonu v londýnském »Paparazzo Clubu« Luciana sváděla právě vítěze, Gorana Ivaniševice.
Lascivní pohledy, erotické pohyby těla, všechno, co v sobě brazilská kráska má, prý dávala Goranovi k dispozici. Chce další osobnost do sbírky? Ta již je pořádně pestrá. Kromě Micka Jaggera je v ní i zpěvák Rod Stewart (50), Eddie Irvine (35), a Jean Claude van Damme (39).
Při tanci byl Goran u Luciany tak blízko, že mohl vdechovat parfém jejího těla. "Byl jako omámený. Jen stál, nemohl vůbec nic dělat, než se na ni dívat pohledem náměsíčníka," tvrdí jeden ze sportovcových přátel.
Ačkoliv se do postele spolu ještě nedostali, čeká jistě tenistu vysvětlování. Jeho přítelkyně, supermodelka Tatjana Dragovicová, která na párty nebyla pozvána, rozhodně nebude mít pro fascinaci Moradovou pochopení. Jenže jak říkají svedení muži: "Této ženě se prostě nedá odolat..."
Luciana si brousí zuby na Ivaniševiče

(autor: )
Zpět
na
Té ženě se prostě nedá odolat. Pohledem na Jaggerovu exmilenku byl uchvácen i vítěz Wimbledonu Goran Ivaniševič.