Sexbomba je opět volná! Jen pár měsíců vydržel vášnivý vztah svůdné modelky a herečky Kateřiny Kornové (35) a podnikatele Marka Zingroše (28), kteří se spolu veřejně objevili teprve před měsícem.
"Náš vztah prošel zkušební lhůtou, tak jako skoro každý vztah. Rozhodli jsme se v něm nepokračovat, protože se asi k sobě nehodíme, každý z nás uznáváme jiný životní styl a jiné lidské hodnoty," objasňuje příčiny rozchodu Kateřina, která navzdory vášnivým objetím a žhavým polibkům, které si oba milenci neodepřeli ani ve společnosti, tvrdí, že byli s Markem víc přátelé než milenci.
"Nejsem smutná, chlapů chodí po světě plno. Já jsem úplně šťastná, i když jsem sama s dětmi. Žiju si svůj život, prožívám si své lásky a je mi dobře. Když to nevyjde, nedá se nic dělat," myslí si herečka divadelní společnosti Františka Ringo Čecha, která momentálně zvažuje nabídku točit s kanadskými filmaři.
Kornová už zase sama

(autor: )
Ach, ti chlapi! Ale půvabná sexbomba neztrácí naději. Chlapů prý běhá po světě plno