Ano, ano, s touhle ženou chci mít děti! Čechoameričanka Martina Navrátilová (45), tenisová legenda a nejslavnější lesbická sportovkyně všech dob, je čerstvě zamilovaná! Ba co víc, chce si pořídit děti!
Svou novou lásku, Američanku Toni, sice před světem úzkostlivě tají, Blesk přesto získal snímek obou žen, jak se zamilovaně procházejí ruku v ruce v parku v Anglii. Obě v teplákách stejné značky, v baseballových čepicích a - se stejným zlatým prstýnkem na prstě!
"Říká se, že se brzy vezmou. Možná v Nizozemí, tam lesbičky mít svatbu mohou," prozradila jedna z tenisových kolegyň Martiny. Sama Navrátilová se jen nedůtklivě ohradila: "Ano, jsem lesbička. Ale nemám přece na hlavě žádné rohy ani čertovský ocas. S kým kdo spí, to snad, proboha, nehraje žádnou roli!" Nakonec ale přiznala: "Ano, jsem neuvěřitelně šťastná. Máme spolu ten nejkrásnější vztah, jaký jsem dosud poznala. Toni je nejfantastičtější člověk, jakého znám." O kolika ženách už ale tohle říkala! "Já vím. Srdíčko mi však říká, že tentokrát je to doopravdy na celý život!"
Z lásky k ní prý Toni dokázala přemoci i vrozený strach z letadel a rozhodla se doprovodit Martinu do Evropy. Minulý týden během turnaje v Eastbourne, kde Martina nastoupila po osmileté pauze znovu ve dvouhře, se i s fenkou Sophií ubytovaly v luxusním Grand hotelu. Při právě probíhajícím Wimbledonu, kde Martina komentuje nejslavnější turnaj světa pro britskou televizi BBC a zároveň i hraje čtyřhru, si udělaly tajné hnízdečko lásky v pronajatém domku jen pár set metrů od kurtů. Kromě psa a Toni si sem Martina vzala i svoji přikrývku a vlastní polštářek. "Všude na světě potřebuju pocit důvěrnosti. Aby mi ta postel zprostředkovávala určitý úkryt," směje se.
Právě zde se teď s Toni rozhodly: Budeme mít děti! "Doba, kdy jsem mohla mít vlastní, už je bohužel pryč," říká 45letá Martina. "Ale rády bychom s Toni adoptovaly nějaké pětileté děcko. Nebo ještě raději sourozence. Chlapečka a holčičku či dvě sestřičky. Na světě je fůra opuštěných dětí, které touží po tom, aby měly domov," rozněžňuje se. Ještě před pár lety by si sama sebe v roli matky neuměla vůbec představit. Myslela jen na poháry, tučné šeky, pocity triumfu. "Jo, byla jsem rozmazlený spratek," připouští. "Teď ale cítím, že budu dobrou, veselou maminkou!"
Snad se její biologické hodiny konečně roztikaly, možná se inspirovala u další tenisové lesbičky Hany Mandlíkové (4O). Ta se po rozchodu s Janou Novotnou usadila na Floridě, kde se jí loni narodila dvojčátka. Ty nyní vychovává se svojí milenkou, cvičitelkou z místního fittness klubu Lis Resseguieovou (36).
S touto ženou chci mít dvě děti!

(autor: )
Zpět
na
Martina Navrátilová (45), tenisová legenda a nejslavnější lesbická sportovkyně všech dob, je čerstvě zamilovaná! Dokonce se chce stát matkou.