"To nebyl Ivety přízrak, ale součást choreografie, tzv. stínové divadlo," vysvětlil Blesk.cz autor většiny písniček zpěvačky Jarek Šimek. "Myslím, že se první koncert povedl. Lidi zpívali, tleskali a na konci jí přinesli spoustu květin. Ale nejvíc byla Iveta dojatá z toho, že přišla její maminka a bratr. Několik let na jejím koncertě nebyli, takže z toho Iveta byla nervózní, ale zvládla to na výbornou," dodal Šimek.

Fanoušci čekali skandál, ale viděli jen Heja,Heja!

Sál v kulturním domě Akord byl zaplněný sotva z půlky a většina návštěvníků se netajila tím, že přišla spíš ze zvědavosti než kvůli hudebnímu zážitku.

"Čekali jsme něco šokujícího, takže po pravdě jsme přišli ze zvědavosti, ale Iveta nás překvapila," řekla Blesk.cz rodinka Mašutova. "Myslím, že takový výkon nečekala ani sama od sebe. Dokázala odtančit a odzpívat téměř 2,5 hodinový koncert, což tedy klobouk dolů," shodla se hrstka fanoušků.

Po skončení koncertu měla zpěvačka krátkou autogramiádu, kde nechyběli její nejbližší - maminka, bratr Lumír a celostní terapeut Petr Filinger, který se pokouší Ivety tělo zbavit jedů a navrátit jí ztracenou sílu. "Iveta si i na koncerty vozí plastové krabičky s jídlem, kde má od Petra přesně dané, co může sníst. Hodně jídel tvoří klíčky a práškový bylinný výtažek, který zbavuje Ivetu jedů," tvrdí Šimek.

Fotogalerie
8 fotografií