V pátek podal přítel Ivety Bartošové Josef Rychtář na Macuru trestní oznámení za únos a omezování osobní svobody. Má strach o její život. Když ji Macura odváděl z domu, byla malátná, jen těžko artikulovala a pohled na ni oblečenou do vytahaného trička, pod které si nevzala podprsenku, byl opravdu politováníhodný. Zpěvačka je opravdu na dně.

Upnula se na Macuru s nadějí, že to bude konečně on, kdo jí pomůže vyhrabat se ze všech jejích problémů, do kterých ji dostala závislost na alkoholu a lécích? Podle televize Nova se nyní Iveta Bartošová s Macurou nachází až v Itálii. Policie celostátní pátrání, které dneska po Bartošové vyhlásila, rozšířila do zahraničí.

Do policejního hledáčku se však dostal také Zdeněk Macura, po kterém policie vyhlásila pátrání v sobotu v podvečer.

Policejní mluvčí uvedla, že při pátrání po Bartošová využívá také informace ze Schengenského informačního systému. Již dříve TV Nova informovala, že signál z mobilu Macury byl zachycen v Rakousku. Tam se zřejmě nezastavili a pokračovali dále na jih.

Opakuje se snad šílený scénář z roku 2011, kdy také do Itálie prchala Iveta v doprovodu svého tehdejšího přítele Domenica Martucciho? Také doufala, že on je tím zachráncem, který ji vysvobodí ze zajetí alkoholu. Když však do Itálie utíkala tehdy, rozhodně nebyla v tak žalostném stavu. Tenkrát po boku Martucciho zářila štěstím a několikatýdenní pobyt u moře jí neskutečně prospěl.

Jenomže moře a pláže je teď to poslední, co by Bartošová mohla potřebovat. Sám Rychtář varoval, že její život je v ohrožení. Pokud prý nedostane svou dávku alkoholu, hrozí jí abstinenční záchvat. Jediné, co Ivetě může pomoci, je okamžitá léčba…

Fotogalerie
8 fotografií