Kateřina, Praha

Kateřina (30): Herečka z Prahy

Sympatická bruneta Blesku sdělila, že běžně chodí elegantně ošacená, ale tento den se bůhvíproč oblékla vesele. Já bych spíš diplomaticky řekla rozverně. Jak jinak charakterizovat její, koncept postrádající, vrstvení? Šaty s prosvítajícím dekorem pruhů vespodu, potištěný elastický živůtek, na něm slupka stylově nesourodého svetříku s háčkovaným reliéfem na sedle. Ze sukně vykukují džíny doplněné spartakiádními cvičkami. Kolem krku je omotaný silný šál a v uších se skví fotka Audrey Hepburn...

P.S.: Je mi líto, ale tohle je těžká anarchie.

Pavlína, Kolín

Pavlína (20): Pojišťovací agentka z Kolína

I tato slečna tvrdí, že chodí elegantně oblékaná, protože její profese tento styl vyžaduje. V tom se rozhodně nemýlí, i když outfit je spíš sportovně elegantní a k takzvanému byznys stylu má dost daleko. Každopádně barevnost je příjemná a černé kalhoty s cigaretovými nohavicemi plus bílý pulovr představují univerzální, k různým variacím vybízející kousky. Popelavě šedé pončo s komínovým rolákem je zajímavou dominantou, která celku udává tvář.

P.S.: Chtělo by to jiné boty a k diskuzi je i velká kabela.

Adriana, Mladá Boleslav

Adriana (17): Studentka z Mladé Boleslavi

Lepá Adriana se prý inspiruje elegantní maminkou, s níž nakupuje přes internet, neboť nabídka parády v Mladé Boleslavi je příliš neuspokojí. Černé sáčko s jednoduchým, stejně barevným topem plus tělo obepínající džíny ležérní městské eleganci v podstatě odpovídají. Bohužel pouťové efektní kotníkové boty s jedenácticentimetrovým podpatkem spolu s ocvočkovanou kabelou, které měly stylingu dodat efektní sexy šmrnc, oné eleganci protiřečí. Ale i tak je Adriana v nakupování dost šikovná. Tento outfit včetně doplňků celkem vyšel na dva a půl tisíce korun, jak říkala.

P.S.: Atraktivnost jistě, ale touhu po ní musí slečna Adriana vytříbit.

Adriana, Mladá Boleslav

Detail jako důkaz. Mašličky na zádech topu a výrazně štepované džíny s ozdobným lemem nakládaných kapes představují zdobnost přes čáru. Špatná je i volba podprsenky, z níž se dají ramínka odejmout.

Pavlína, Liberec

Pavlína (28): Prodavačka na mateřské dovolené z Liberce

Svěžím vzhledem, celkovým lookem vypadá na studentku, nikoli matku s třicítkou na krku. Inspiraci prý hledá na internetu, má ráda zavedenou, mezinárodně úspěšnou konfekci značek Zara, Mango atd. Tento outfit je prý celý z H&M, kde prodávala, a údajně vyšel na neuvěřitelných patnáct set. Pokud ano, smekám pomyslný klobouk, ale i bez této informace má kombinace rockerské bundičky, reliéfními copánky zdobeného, celek barevně osvěžujícího svetru, skvělé, k různorodým stylingům vybízející sukně za doprovodu silných punčocháčů plus bot ve stylu tenisek půvab lehké ruky.

P.S.: Pel přirozenosti je vždy esem, jež se ve hře s módou vždycky počítá.