Kromě filmů jsou však středem pozornosti všech přítomných i celebrity, které se festivalu pravidelně zúčastňují. Ani u jubilejního, 65. ročníku tomu nebylo jinak. Uhlazení herci i známé osobnosti ženského pohlaví s šaty od předních světových návrhářů s těmi nejhlubšími výstřihy. To vše bylo letos v Benátkách ke spatření...

Charlize Theron

Americká herečka pocházející z Jižní Afriky Charlize Theron (33) dorazila na tiskovou konferenci ke snímku The Burning Plain, ve kterém ztvárňuje hlavní roli, oblečena do slušivých šatů výrazné fialové barvy od Gucciho. Ochotně pózovala přítomným fotografům a laškovně si dokonce hrála se svými vlasy.

Charlize Theron
Autor: AP, ČTK, EPA


Eva Herzigová
Česká topmodelka a rodačka z Litvínova Eva Herzigová (35) se na festivalu ukázala v doprovodu svého přítele Gregorio Marsiaje, se kterým má syna Turina (1). Herzigová vystřídala na několika večírcích několik šatů a se všemi zabodovala. Povolání modelky prostě nezapře.

Eva Herzigová
Autor: AP, ČTK, EPA


Brad Pitt
Americký herec Brad Pitt (44) se objevil v doprovodu svých dvou adoptovaných synů Paxe (4) a Maddoxe (7). Jejich maminka Angelina Jolie (33) podle všeho zkolabovala a byla hospitalizována kvůli nadměrnému stresu z výchovy novorozených dvojčátek Vivienne a Knoxe. Bráškové v Benátkách překvapili barevnými pruhy ve vlasech. Maddox měl zelený a Pax blonďatý.

Brad Pitt
Autor: AP, ČTK, EPA


Elizabeth Hurley
Zdaleka nejodvážnější šaty na celém festivalu předvedla britská herečka Elizabeth Hurley (44). Róba, ve které dorazila na červený koberec, měla velmi hluboký dekolt, a tak vyniklo její bujné poprsí. Zraky všech přítomných mužů tak měly jasný cíl. Není divu, že Liz Hurley podlehl v minulosti i Hugh Grant.

Elizabeth Hurley
Autor: AP, ČTK, EPA


George Clooney
Herec a režisér v jedné osobě George Clooney (47) patří k jedněm z nejproslulejších hollywoodských svůdníků. Na charitativním večírku však ukázal, že mu nechybí kromě sex-appealu ani smysl pro humor. Po celý večer házel veselé 'opičky' a obličeje na všechny světové strany.

George Clooney
Autor: AP, ČTK, EPA


Claudia Schiffer
Německá topmodelka Claudia Schiffer (38) na festivalu rovněž nechyběla. Zúčastnila se premiéry snímku Po přečtení spalte bratří Coenů, který celý festival odstartoval. Její rafinované šaty sice skryly téměř celou její krásnou postavu, ale velmi jí slušely.

Claudia Shiffer
Autor: AP, ČTK, EPA