Jenže primadona se rozhodla dokázat, že zářijový charitativní triatlon, do něhož se přihlásila, dokončí za každou cenu. "Přeplazím cílovou čáru, i kdyby mě to mělo zabít," tvrdí hvězda filmu Anakonda.

Jennifer v únoru porodila dvojčata Maxe a Emme, ale krátce nato začala s drsným tréninkem. Pak se přihlásila na triatlon, během něhož poběží, bude plavat a pojede na kole.

"Kdybych se musela přes cílovou pásku přeplazit, udělám to. Pořád si říkám, když trénuji, je to pro charitu. Tvoje děti se o tom dozví. Neudělej rodině ostudu! Zvládni to, Lopez! Ale plavání mě zabije, není mi to vlastní," prohlásila devětatřicetiletá zpěvačka v jednom z posledních rozhovorů.

Je jasné, že kvůli náročnému tréninku matka své šestiměsíční drobečky nekojí. Ona však tvrdí, že se mají skvěle a výtečně si rozumí s otcem Markem Anthonym.

"Děti jsou skvělé, jsou úžasné. Hrozně mi vadilo, když jsem je dnes ráno opouštěla. Spí krásně celou noc. Máme velké štěstí," tvrdila Jennifer v americké televizní talk show Good Morning America.

Charitativní triatlon Nautica Malibu se poběží 14. září.

A k dětem vstává v noci zásadně manžel Marc Anthony, více zde!