Vanity Fair ocenil na Angelině především to, jak decentně a vkusně se oblékala zvláště v době těhotenství, zatímco na Bradovi si váží bezchybné volby outfitů na bezpočtu významných událostí, během nichž pochodoval po červeném koberci.
Časopis ale ocenil také Michelle Obama, manželku demokratického kandidáta na prezidenta USA Baracka Obamy. Podle Vanity Fair je totiž nejlépe oblékanou ženou současnosti.
Mezi vyzdvižené ženy patří ale také první dáma Francie Carla Bruni-Sarkozy, nabo herečka Sarah Jessica Parker.
Victoria Beckham skutečně v těchto dnech nejspíš brunátní vzteky. Ačkoli se považuje za módní ikonu a ženu s vytříbeným vkusem, časopis ji opomenul, zatímco jejího chotě Davida vyzdvihl jako jednoho z nejlépe oblékaných mužů po boku Daniela Craiga, rappera Kaneyho Westa či návrháře Karla Lagerfelda.
(Zajímá vás, kolik dětí Pitt a Jolie plánují? Čtěte zde!)
(Zajímá vás za kolik prodali Pitt a Jolie fotky svých dětí? Čtěte zde!)