Partneři Brad Pitt a Angelina Jolie označovaní novináři ve zkratce jako pár Brangelina mají už několik dní šest potomků. Posledním dvojčatům Knoxi Leonovi a Vivienne Marcheline bude kmotrem hudebník Bono. Jenže takových kmotrů bude muset slavný pár sehnat ještě několik. V budoucnosti chce mít totiž dětí dvanáct.

"Angelina chce porodit přirozeně ještě jedno dítě, dokonce i kdyby měli mít zase dvojčata. Dvojčata by byla opět úžasná. Tucet dětí je jejich snem," uvedl zdroj blízký hollywoodskému páru sídlícímu na zámku Miraval. Ten se nachází v poměrně turisticky nefrekventované oblasti Provence v komuně obce Correns. Úzká cestička mezi kopci vyprahlých vápenců přivede zájemce chtivé dostat se k zámku na příjezdovou cestu, která je však uzavřená veřejnosti již osm kilometrů od vstupu do sídla. V klidu tam nedaleko městečka Brignoles pečuje Brangelina o šest dětí.

"Brad a Angelina přemýšlejí o světě stejně jako Bono. Jsou přáteli už řadu let. Brad je navíc obrovským fanouškem U2 a řekl Bonovi, jak moc ho obdivuje, když byli na jednom večírku před pár lety představeni. Od té doby se velmi sblížili, z čehož je Brad nadšený. Angelina je zase inspirovaná Bonovou humanitární prací a velmi si rozumí s jeho ženou Ali Hewsonovou," vysvětluje zdroj, proč dvojice oslovila Bona s žádostí o kmotrovství.

Bono nabídku Brangeliny přijal.