A dobře ví, že právě podobné úlety spojené se sexem strhnou na něj i jeho nový snímek pozornost bulváru chtivých čtenářů. V rozhovoru pro britské rádio BBC také tvrdil, že ho přitahuje popová královna Madonna.

Jedničkou v jeho životě je ale manželka Jada Pinkettová Smithová, o níž toho v poslední době řekl mnoho. Nešetřil ani detaily z jejich intimního soužití a teď tvrdí, že si sex zpestřují kostýmem hrdiny filmu Hancock.

"Beru si ten kostým na sebe doma a se ženou ho občas používáme. Jen tak doma. Je to skvělé," uvedl Will v rozhovoru pro rádio BBC.

S manželkou si také často užívají romantické chvíle ve dvou. A ideální víkend vyplní hrou golfu a sledováním filmu doma. "Vybereme si nějaký horor. Hororové filmy ji totiž činí tulivější. Moc rád jí také připravím v sobotu odpoledne plné požitků, jestli víte, co myslím," uvedl devětatřicetiletý herec.

Poctu vzdal o deset let starší popové královně. "Madonna je skutečně v dobré formě. Vždycky se trochu vzruším, když pomyslím na Madonnu," uvedl Smith.