Manžel Guy Ritchie (39) souhlasí, a tak už si právníci brousí zbraně. V sázce je majetek, odhadovaný na devět miliard korun.

Madonna a režisér Ritchie jsou manželé sedm let. Nebyli zrovna ideálním párem, ale své neshody na veřejnosti nevětrali. V posledních měsících se už ale spolu neukazovali a novináři spekulovali, že jim manželství dlouho nevydrží.

Fotogalerie
3 fotografie

"Neděje se nic zvláštního. Zkrátka nám vyprchala láska a přestali jsme si rozumět," svěřila se Madonna deníku The Mirror. Prý si doma v klidu všechno vysvětlili a půjdou každý vlastní cestou. "Bylo to pro ně sice smutné, ale více méně bezbolestné," dodal jejich přítel.

Guy poté odjel pročistit si hlavu na venkov, Madonna zůstala s dětmi Lourdes (11), Roccem (7, jediný jejich společný potomek) a adoptovaným Davidem (2). Zpěvačka si už pro rozvodovou bitvu najala Fionu Shackleton, která nedávno zastupovala při rozvodu Paula McCartneyho.

Ritchie zatím advokáta nenajal, ale informoval se v právní firmě Forsters. Nechal se slyšet, že své manželce nebude dělat žádné problémy, protože ji velmi respektuje. Podle předmanželské smlouvy má Ritchie nárok na šestinu z Madonnina majetku.


Jen střídmý výběr toho, co vlastní

Rodinná vila (210 milionů Kč) v londýnské čtvrti Marylebone a hned naproti další dům s velkým pozemkem o deseti ložnicích (180 milionů)

Venkovské sídlo na 1200 akrech v britském Wiltshire (300 milionů)

Obrovský dům v Beverly Hills (240 milionů)

Apartmá v New Yorku s výhledem na Central Park (60 milionů)

Plné garáže aut, mj. Audi Q7 4x4 (na snímku), Range Rover 4.2 V8 a mercedes pro chůvu

Důležitější jsou ale Madonniny podíly ve společnostech, které se starají o její kariéru (jen ta s firmou Live Nation jí zaručuje 1,8 miliardy)