Madonna prodala svůj venkovský dům v hrabství Wiltshire v přepočtu za 390 milionů korun.

Na nemovitosti přitom vydělala tři miliony liber. Když totiž dům s pozemkem sama v roce 2001 kupovala, stál devět milionů liber. Devětačtyřicetiletá popová královna v rezidenci pobývala v posledních letech jen výjimečně.

V minulosti sem s manželem Guyem Ritchiem jezdila poměrně často. Milovala projížďky na koních, ale s těmi skončila ve chvíli, kdy začala připravovat album Confessions On A Dancefloor a opět se soustředit na svou pěveckou kariéru.

"Jezdila na turné a propagovala se po celé měsíce, takže tu vůbec nebyla. Pořád miluje jízdu na koni, ale přes četné lekce není moc zdatná. Její slavný pád, když si zlomila rameno, nebyl posledním. Touha stát se anglickou venkovskou paní také ovadla. Pokoušela se lovit, ale nenávidí to a zakázala to také Guyovi. Rodina pravidelně navštěvovala každou sobotu ráno kabalistické centrum v Londýně. Pak jela do Ashcombe a strávila víkend jízdou na koních, střelbou a běháním. Ale později už jen velmi zřídka," prozradil zdroj pro britský Daily Mail.

Madonna vlastní v Londýně pět nemovitostí. Za hlavní sídlo považuje svůj městský dům v Marylebone, kde s manželem Guyem vychovávají jedenáctiletou Lourdes, šestiletého Rocka a dvouletého Davida. Domy ale vlastní také v New Yorku a Los Angeles.