Dědička podílu hotelového impéria miluje růžovou barvu už dávno, jinak než s blond vlasy ji taky neznáme. K Barbie byla svého času také dost přirovnávána, především v době, kdy byla mladší a svobodná.

Ani jako vdaná paní, a dokonce matka malého synka Phoenixe Barrona se ale evidentně nenechá zahanbit. Nyní se na instagramu pochlubila sérií fotek, jak si užívá na lodi v Řecku. „Bikiny Barbie,“ okomentovala to sama a mnozí ji dávali za pravdu a tvrdili, že měla také dostat v novém filmu nějakou tu roličku. Stejně tak jí kdosi pochleboval, že vypadá úžasně, a ptal se, jak je možné, že nevypadá starší, než jedenadvacetiletá kost. 

Ovšem našli se i kritičtější hlasy, kteří Paris vyčetli především to, že místo několikahodinového focení by se spíše měla věnovat synovi, když už si ho »pořídila«. Společně s mužem Carterem Reumem (42) si totiž miminko nechali odnosit náhradní matkou. A to proto, že má prý Hiltonová fóbii z porodu. Ale všechno tohle by asi každý hodil za hlavu, kdyby blondýnka občas ukázala, že se dítěti nějak věnuje. 

Zatím to tak ale prostě moc nevypadá a lidé si toho už začínají všímat. „I vaši psi mají více pozornosti,“ zlobil se někdo v komentářích a další člověk přitakal, že je očividné, že miminko není prioritou. Abychom ale Paris příliš nekřivdili, je taky dost dobře možné, že když zrovna nefotí na instagram, chová se jako zodpovědná a milující maminka, jen se tím na sociálních sítích nechlubí, protože tam malého nechce vystavovat. 

Video
délka: 00:10.96
Video se připravuje ...

Od plotny na nákupy. Paris Hiltonová má svůj kuchařský pořad Profimedia

Fotogalerie
99 fotografií