Překrásná Gisele Bündchenová, která kdysi dávno zahřívala postýlku nejžádanějšímu hollywoodskému fešákovi Leonardu DiCapriovi (48), než ji vyměnil za mladší model, si umí užívat života coby single žena. Pár měsíců poté, co oznámila rozchod a plánovaný rozvod s manželem Tomem Bradym (45), známým hráčem amerického fotbalu, vyrazila s kamarádkami za zábavou.

Maminka třináctiletého synka Benjamina a desetileté dcerky Vivan Lake, jejichž otec je právě výše zmiňovaný sportovec, to pořádně roztočila na světoznámém karnevalu v Riu de Janeiru. A rozhodně by nikdo netipoval, že je dvojnásobnou maminkou! Modelka se totiž nechala lehce inspirovat odhalenými modely tanečnic - a strhla na sebe pozornost širokého okolí.

Video
Video se připravuje ...

Gisele Bundchen v reklamě na spodní prádlo /Youtube/

Aby také ne. Gisele v úsporném modelu, co odhaloval celý její trup, ukázala své neskutečně vypracované tělo s vyrýsovaným břišním svalstvem, které by jí mohly závidět i ženy a dívky o generaci mladší, co ještě ani nerodily. Nebylo pochyb, že se modelka skvěle baví - ať už popíjela drinky, nebo s nadšením přihlížela a fandila průvodům. Posuďte v naší galerii sami...

Fotogalerie
58 fotografií