Slavná německá topmodelka Heidi Klumová opět provokuje! A znovu k tomu přizvala svou neméně krásnou, teprve osmnáctiletou dceru Leni, která aktuálně dělá své první krůčky na poli modelingu. Obě dámy, co se staly tváří známé italské značky spodního prádla, se tentokrát nechaly vyfotit i natočit při propagaci nejnovější vánoční kolekce - a jak se to už nabízí, tentokrát jde o prádélko ve smyslné červené barvě.

Není to poprvé, co se matka s dcerou spolu fotily v negližé. Naposledy se nechaly zvěčnit v podprsenkách a kalhotkách bílé a černé barvy, v nichž plně vynikaly jejich křivky. Vánoční focení bylo umírněnější, především tedy pro Leni. Ta na sebe oblékla rudou košilku a rudé saténové pyžamko, Heidi však zapózovala v prádélku. A i když její tělo nepochybně prošlo retuší, vypadá přímo božsky.

Není pochyb, že Klumová, která se před lety stala historicky prvním německým andílkem Victoria's Secret, patří i s padesátkou na krku mezi nejvyhledávanější světové modelky zcela po právu. Je ovšem otázkou, co na nové snímky řeknou jejich příznivci, jelikož poslední focení matky s dcerou ve spodním prádle se dočkalo překvapivě odmítavých reakcí.

Byť podle Heidi šlo o „oslavu ženství a lásky a podpory mezi matkou a její dcerou“, podle fanoušků je na jejich vzájemném tulení prý něco nezdravého...

Video
délka: 00:27.03
Video se připravuje ...

Záhada Heidi Klumové na TikToku: Měla kalhotky, nebo ne?! TikTok

Známý moderátor Howard Stern (68) se dokonce ve své rádiové show na stanici SiriusXM nechal o své bývalé kolegyni z America's Got Talent slyšet, že mu výsledné snímky připadají „chlípné“. „Vypadá to jako zosobnění pánské fantazie. Líbají se, objímají se, dovádějí... Díval jsem se na to a pomyslel si: ‚Tohle je tak ku*va přes čáru.‘ Je to tak nevhodné. Ale nemůžete se na to přestat dívat,“ citoval jej web The Things.

Podle něj jde o geniální způsob, jak si udržet popularitu. Heidi podle něj totiž vždy hledala způsoby, jak zůstat v centru pozornosti... A jak je vidět, funguje to.

Fotogalerie
55 fotografií