Britská herečka Martine McCutcheonová, ze které role prostořeké sekretářky ve vánoční klasice nazvané Láska nebeská udělala hvězdu mezinárodního formátu, teď prožívá jedno z nejtěžších období svého života. Navždy ji totiž opustil její milovaný bratr Laurence John alias LJ, který zemřel náhle a za dosud nevyjasněných okolností. Představitelka spontánní Natálie to prozradila prostřednictvím sociálních sítí – na instagram totiž sdílela fotku a bratrem v objetí.

„Moje srdce je navždy zlomené... Můj malý bráška, můj něžný obr, bohužel zemřel před dvěma týdny. Bylo mu 31 let. Zatím neexistuje žádné lékařské vysvětlení, proč jsme ho ztratili takhle brzy, a zatímco se to bude dále vyšetřovat, musíme se smířit s tím, že nám už našeho chlapce nic nevrátí,“ posteskla si McCutcheonová, která měla k bratrovi, i když byl o 15 let mladší než ona, velice blízko.

„Dal mi toho strašně moc, byl mou oporou, mým radarem, díky kterému jsem věděla, na čem v životě opravdu záleží. Vždy byl na mě hrdý. I když každému říkal, že jsem jeho sestra, vždycky jsem ho chtěla chránit před světlem reflektorů,“  pokračovala herečka.

Video
délka: 02:44.96
Video se připravuje ...

Láska nebeská: 7 věcí, které jste o filmu nevěděli. Videohub

Velmi smutné na jeho skonu je mimo jiné i to, že se chystal oženit... „LJ se zamiloval a příští měsíc měl mít svatbu. Poprosil mě, abych na jeho veselce byla družičkou... Naposledy jsem ho viděla pár dní předtím, než zemřel. Byl si zkoušet svatební oblek a pak si přišel i se svou snoubenkou prohlédnout náš nový dům. Byl opálený, vysoký a krásný. Nikdy nevypadal lépe... Je to opravdu ironie.“

„Bolí mě srdce pro všechny, co jsme ho ztratili. Ale moje srdce puká hlavně pro naši mámu, jeho otce Johna a jeho nevlastní rodiče. Nikdy byste neměli přežít své děti. Mám strach teď žít bez něj, ale vím, že by chtěl, abychom žili naplno, smáli se a milovali jeho památku. Slibuji, že se o to pokusím,“ uzavřela umělkyně v emotivním příspěvku.

Fotogalerie
42 fotografií