Teorie, že rozpad hvězdného manželství Toma Bradyho a Gisele Bündchenové má na svědomí jeho rozhodnutí hrát po únorovém ukončení kariéry americký fotbal za Tampu Bay Buccaneers ještě další rok, nejspíš padla. Zdroj z blízkosti rodiny tohoto nejslavnějšího quarterbacka historie NFL, co 7x vyhrál Super Bowl, potvrdil, že manželé žijí odděleně už několik měsíců. Fotbal tedy není zcela na vině.

Problém je někde jinde, ne ve fotbalové šišce!

„Gisele je jeho roztleskávačka číslo jedna a největší fanynka. Nevadilo by jí, kdyby hrál třeba do padesáti,“ uvedl rodinný zdroj listu Daily Mail. „Ale různé třenice a hádky mezi nimi vedly k tomu, že dnes žijí každý v jiném domě. Rozchod není kvůli tomu, že zase hraje, ale kvůli tomu, jak špatně s ní o tom komunikoval,“ dodal.

Děti přišly, Gisele ne...

Brazilská supermodelka nepřišla na nedělní úvodní domácí zápas. Přítomny byly pouze jejich dvě děti Benjamin Rein (12) a Vivian Lake  (9), stejně jako Bradyho syn Jack (15), kterého má s herečkou Bridget Moynahanovou (51), kterou známe například jako seriálovou manželku Pana Božského Natashu ze Sexu ve městě.

Video
Video se připravuje ...

Gisele Bundchen v reklamě na spodní prádlo /Youtube/

Fotogalerie
40 fotografií