Pondělí 4. července 2022
Oblačno, déšť 29°C

Okázalá „třetí“ veselka Kourtney Kardashianové: Bílý korzet a vlečka s pannou Marií!

/
 • Okázalá »třetí« veselka Kourtney Kardashianové: Bílý korzet a vlečka s pannou Marií!
  23. května 2022 ● 00:00

  Do třetice všeho dobrého... Tak to si určitě řekli Kourtney Kardashianová (43) a Travis Barker (46), jelikož o víkendu měli už třetí veselku. Tentokrát ale opravdu ve velkém stylu. A jak vše vypadalo?

 • 1.

  Místo: Itálie

  Obřad se odehrál v neděli ráno v italském Portofinu. Jako kulisy k vytvoření pohádkové atmosféry posloužila tamější středověká pevnost Castello Brown.

 • 2.

  Šaty: Korzet od Dolce Gabbana

  Nevěsta měla na sobě šaty od Dolce & Gabbana a rozhodně se jednalo o velmi odvážný modýlek – obepínající minišaty, připomínající korzet, které zvýraznily její postavu a ukázaly nohy.

 • 3.

  Vlečka: S Pannou Marií

  Model pak doplňoval dlouhý závoj, který měla i za sebou jako vlečku. A když se podařilo ho dobře natáhnout, byl vidět i motiv na něm – výjev Panny Marie. Vlasy měla Kourtney stažené do elegantního drdolu. A aby vypadala trochu vyšší, obula si krémové střevíce na vysokém podpatku.

 • 4.

  Potetovaný ženich

  Ženich, který ani na svatbu nezměnil image a přišel s holou lebkou, aby vynikla jeho tetování, měl na sobě bílou košili a tmavý oblek. Doprovázel ho syn Landon (18) v Dolce & Gabbana kompletu se zdobením.

 • 5.

  Slavní hosté

  Nevěsta pak byla samozřejmě doslova obklopena svou slavnou rodinou – podpořit ji přišly její sestry Kim, Kylie, Kendal a Khloe a nechyběla ani matka Kris Jennerová. Mezi hosty byli ale také Megan Foxová se svým snoubencem, který si říká Machine Gun Kelly.

 • 6.

  Obřad a hudba

  Nejprve přišla chvilka slávy pro družičky a pak už se podle webu Daily Mail za melodie písně Ave Maria objevila sama nevěsta Kourtney. V krásně nazdobené zahradě si s Travisem vyměnili svatební sliby a došlo i na novomanželské políbení. Z těchto romantických chvilek už leccos nevěsta ukázala na sociálních sítích, například s popiskem: „šťastni až do smrti“.

 • 7.

  Zdravice fanouškům

  Poté se všichni svatebčané odebrali dovnitř, kde bylo již asi vše nachystáno na hostinu a svatební oslavy. Veselice pokračovaly ještě večer, kdy novomanželé dokonce byli spatřeni na lodi. Když z ní vystoupili a zamířili na svou party, museli se vypořádat s kolemjdoucími, kteří jim gratulovali jako o závod. Všem poděkovali, než se přesunuli do zahrad domu, jejž si Kardashianovi pronajali. Prostor byl rovněž romanticky vyzdoben – nejen růžemi, ale také několika tucty svíček ve skleněných nádobách.

 • 8.

  Tmavý korzet

  Ještě před veselkou byla nevěsta v Portofinu viděna, rovněž v korzetových šatech od Dolce a Gabbana, jenže pro změnu do černých. A ještě ke všemu s motivem panenky Marie pod odvážným dekoltem... Navíc s kratším závojíčkem, černé a modré barvy. Skoro jako na pohřeb, spíš než na svatbu. 

 • 9.

  Třetí svatba

  Pro Kourtney Kardashianovou a Travise Barkera to přitom byla už třetí svatba. Poprvé do toho asi před měsícem praštili pod vlivem alkoholu v rámci oslav po cenách Grammy a před týdnem tento sňatek zlegalizovali ještě v kalifornské Santa Barbaře. A do třetice to vzali ve velkém stylu – v Itálii a pod patronátem Dolce & Gabbana, která svatbu sponzorovala. 

  Od této firmy měla ostatně šaty už na druhé veselce. Přišly na 1900 liber, tedy v přepočtu zhruba 55 tisíc korun. Docela slušná sumička, ovšem v porovnání se standardy rodiny Kardashianových? Pakatel... Třeba Kim se vdávala v róbě za půl milionu dolarů, tedy 12 milionů korun.

  Další fotky z veselky najdete v galerii. 

  Fotogalerie
  158 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

mandalaj: Kdo jsou ti lidé? Proč se jim věnuje tolik prostoru?

(23. 05. 2022 09:43)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
BAZAR
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy