Zpěvačka hitů Diamonds či Take a Bow spolu se svým přítelem, rapperem A$AP Rockym, přivítali na svět prvního potomka. S informací přišel magazín PEOPLE.

Zdroj blízký rodině uvedl, že už je dvojice doma v Los Angeles a starají se o miminko. Rihanna si vede dobře, oba jsou nadšeni, že se stali rodiči. Rihanna je už teď skvělou matkou.“ 

Na instagramu se už objevila i fotka Rihanny s miminkem a zpráva: „Je to kluk!“ Jenže fanoušci již stihli odhalit, že jde o podvod a starší fotku... Podle webu TMZ.com ale opravdu zpěvačka přivedla na svět syna. Jméno ale ještě není známé.

Magazínu Vogue již před časem vyzradila, že její těhotenství nebylo plánované a že nikdy, za žádnou cenu, na sebe neobleče mateřské šaty. To během devíti měsíců těhotenství skutečně dodržovala a spíše své bříško dávala všem na odiv.

Zpěvačka se též netajila tím, že se bojí - a to především poporodních depresí.„Mám strach z to, co může přijít poté, co dítě přijde na svět. Poporodní deprese jsou velkým problémem. Nebudu také psychicky úplně mimo?, ptám se sama sebe. Hrůzné příběhy, které slyším od jiných žen, mě vyloženě děsí,“ uvedla. Ale zatím, zdá se, jí nic takového nehrozí. Raduje se, a to i přesto, že její partner má opletačky se zákonem, a dokonce se spekulovalo i o tom, že se rozešli. 

VIDEO: Videoklip Rihanny „Man Down“

Video
délka: 05:39.70
Video se připravuje ...

Videoklip Rihanny "Man Down" Youtube.com

Fotogalerie
39 fotografií