Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Oblačno, déšť 8°C

Perličky z veselky Brooklyna Beckhama za 440 mega: Zákaz mobilů a bezostyšné utrácení vzdor dění na Ukrajině!

/
 • Svatba Brooklyna Beckhama
  11. dubna 2022 ● 15:40

  Svatba Brooklyna Beckhama (23) a herečky Nicoly Peltzové (27) trvala celý víkend a byla skutečně epická. Nejenom že stála pořádný balík, ale také se jí účastnila celá řada významných celebrit a osobností, takže již teď se o ní píše jako o svatbě roku. Pojďme se společně podívat na několik zajímavostí...

  Od idylického prostředí na pláži až po velké markýzy, slavné hvězdy šoubyznysu a potoky šampaňského. Tohle byla svatba, na níž bylo snad úplně všechno, a pro lidi, kteří mají všechno. Především však šlo o oslavu mladé lásky, k níž došlo o víkendu 9.–10. dubna v Palm Beach na Floridě.

 • 1.

  Svatební veselí

  1) Nevěsta Nicola Peltzová, herečka a modelka, která je zároveň dcerou miliardáře, na sebe ve svůj svatební den oblékla (samozřejmě na zakázku ušitou) róbu značky Valentino z vyšívané krajky. Byla v nich skutečně nádherná. Na následný brunch se dostavila v bílých minišatech se zlatými prvky, taktéž od Valentina, a v botkách s podpatky na platformě za 810 liber (necelých 24 tisíc korun).

   

  2) Během dne proběhly rovnou dva svatební obřady – jeden židovský a jeden katolický – aby uspokojily víru obou novomanželů. Rabín byl však popleta a nechtěně se postaral o vtipné momenty, kdy během svatebních slibů opakovaně oslovoval Brooklyna jménem otce Davida Beckhama (46), jenž býval slavným fotbalistou. Ženich se tomu údajně zasmál a nijak ho nemrzelo, že ho během jeho velkého dne tak trochu zastínil slavný otec. Rabín se podle Daily mailu pak Brooklynovi omluvil s vysvětlením, že je velký fotbalový fanoušek.

   

  3) Brooklyn a jeho nevěsta budou od nynějška používat kombinaci svých příjmení ve tvaru jménem Peltz Beckham – bude to tedy Brooklyn Peltz Beckham a Nicole Peltz Beckhamová.

   

  4) Oslava trvala celkem tři dny. Vše začalo již v pátek velkým grilováním a uvítací oslavou, v sobotu byl hlavní obřad a party a vše finišovalo v neděli okázalým brunchem v Palm Beach.

   

   
   
   
   
   
  Zobrazit příspěvek na Instagramu
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Příspěvek sdílel uživatel @brooklynbeckham

 • 2.

  Pořádně mastný účet

  5) Veselky se účastnilo zhruba 500 prestižních hostů. Nechyběl mezi nimi třeba šéfkuchař Gordon Ramsay (55), herečka Eva Longoria (47) nebo tenisové hvězdy Serena (40) a Venus Williamsovy (41). Mezi pozvanými byl i princ William (39) s manželkou Kate Middletonovou (40), z bezpečnostních důvodů však nechtěli cestovat do USA. Prince Harryho (37) s Meghan Markleovou (40) nepozvali vůbec.

   

  6) Jednou z družiček byla Brooklynova mladší sestra Harper (10). Její hlavičku zdobil věneček z bílého pryskyřníku a na sobě měla jednoduché šaty s indigovou vlečkou. Brooklynovi mladší bratři Romeo (19) a Cruz (17) měli po obřadu proslov, v němž prý velmi dojemně hovořili o své hrdosti, kterou pociťují při pohledu na svého velkého brášku. Ocenili jej jako muže, kterým se stal.

   

  7) Na svatbě byl přísný zákaz focení. Všichni účastníci veselky museli odevzdat své mobilní telefony, aby je náhodou nenapadlo pořizovat snímky šťastného páru. Ti měli totiž domluvené exkluzivní focení s Vogue – a v červenci se objeví dokonce i na obálce tohoto prestižního magazínu.

   

  8) Cena za celou veselku se vyšplhala údajně na pořádně vysokou částku – je odhadována na 15 milionů liber (skoro 441 milionů korun), zatímco původně mělo jít o „pouhé“ 3 miliony liber (88 milionů korun). Díky tomu jde o jednu z nejdražších svateb vůbec – což vyvolalo odpor široké veřejnosti. Lidem se takové bezostyšné utrácení nelíbí, tím spíše tak krátce po koronavirové pandemii... a kvůli současné válce na Ukrajině.

   

   
   
   
   
   
  Zobrazit příspěvek na Instagramu
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Příspěvek sdílel uživatel @brooklynbeckham

 • 3.

  Dojemná rada do života

  9) Účet za veselku „zacvakal“ Brooklynův nový tchán Nelson Peltz (79), jenž je jedním z nejbohatších mužů v Americe.

   

  10) Také Beckhamovi přispěli svou troškou – David Beckham a jeho manželka Victoria (47), bývalá členka dívčí skupiny Spice Girls, si údajně zaplatili za služby DJe Fat Tonyho, který jenom kvůli této události přiletěl z Londýna.

   

  11) První tanec páru byl na jednu velice známou písničku Elise Presleyho (†42), dojemný ploužák Can't Help Falling In Love With You.

   

  12) Bratr Peltzové Brad (32), známý hokejista, co hraje v NHL, byl na svatbě takzvaným družbou. Brooklynovi dal tu nejdůležitější radu do manželství: „Vítej v rodině a zapamatuj si pravidlo číslo 1: šťastná žena, šťastný život.“ Je to ale rada poněkud na vodě, jelikož sám ještě ženatý není...

   

   
   
   
   
   
  Zobrazit příspěvek na Instagramu
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Příspěvek sdílený 𝓃𝒾𝒸𝑜𝓁𝒶 (@nicolaannepeltz)

 • 4.

  Galerie

  Na další snímky z oné akce, která je už nyní médii nazývána svatbou roku, se můžete podívat do naší galerie.

  VIDEO: Svatba u Beckhamových: Malá Harper jako sladká družička!

  Video
  Video se připravuje ...

  Svatba u Beckhamových: Malá Harper jako sladká družička! Profimedia.cz

  Fotogalerie
  75 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy