Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Sexy Heidi Klumová miluje Halloween: Mění se v odporná monstra!

/
 • Heidi Klumová je známou milovnicí Halloweenu.
  30. října 2021 ● 05:00

  Topmodelka Heidi Klumová (48) je tak velkou milovnicí Halloweenu, jako dost možná nikdo jiný. Německá kráska žijící v Americe každý rok pořádá pompézní VIP party s kostýmy a pravidelně se objevuje v takových modelech, které by zabodovaly i na filmovém plátně. Podívejte se na některé z nich!

 • 1.

  2011 - mrtvé tělo z pitevny

  V roce 2011 se na své tradiční party objevila s důkladnou maskou jako mrtvola stažená z kůže. Na místo se nechala přivést patologem v bílém plášti a na pitevním stole, aby byl efekt dokonalý. 

 • 2.

  2011 - se Sealem za opičáky

  Heidi se nebojí kvůli tomu správnému efektu strávit s profesionálními maskéry i několik hodin, podstoupit různá zkoušení či nácviky tanců, neváhá na sobě nosit několik kilogramů navíc a celkově své masce ráda obětuje mnohé. 

  A v roce 2011 zabodovala hned dvakrát. Po prvním entrée jako mrtvé tělo se objevila o pár dnů později jako lidoop, který by se klidně mohl objevit ve filmu Planeta opic. Doprovod jí dělal tehdejší manžel Seal (58), který měl totožný kostým, akorát v mužském provedení. 

 • 3.

  2013 - stará babička

  V roce 2013 Heidi nakoukla do budoucnosti a nechala profesionály, aby z ní udělali starou babičku. Nechyběly výrazné žíly na nohách a na rukách, povislá kůže na krku, důkladné maskování obličeje ani šedé vlasy. 

   

  Heidi se ale přece jen rozhodla ponechat si nějaký sex apeal a tak sice dorazila o holi, oblékla si ale top s hlubokým výstřihem a minisukni. Ukázala tak spoustu kůže a dala jasně najevo, že tuhle masku její tým opravdu propracoval do nejmenších detailů. 

 • 4.

  2014 - motýl

  V průběhu více než dvaceti let, kdy Heidi své legendární večírky pořádá, několikrát zabrousila i do říše zvířat. V roce 2014 se například objevila jako motýl. Opět ale šlo o pečlivě provedený kostým, kvůli kterému musela v maskérně strávit dlouhé hodiny. 

 • 5.

  2015 - Jessica Rabbit 

  V roce 2015 se Heidi přestrojila za slavnou sexy kreslenou postavičku Jessicu Rabbitovou. Kvůli tomu si nechala vyrobit obrovská umělá prsa, pořádně kulaté umělé pozadí, ale i masku na obličej, která jí dodala ty správné rysy. 

 • 6.

  2016 - armáda Heidi

  Kostým pro rok 2016 si vyžádal dokonce několik pomocnic. Heidi sehnala pět žen s téměř totožnými mírami, nechala jim vyrobit stejný outfit, stejné paruky a dokonce i masku na obličej, která měla imitovat ten její. Nakonec tak vytvořila malou armádu naklonovaných Heidi Klumových

 • 7.

  2017 - Thriller 

  V roce 2017 se modelka nechala inspirovat slavným videoklipem s písni Michaela Jacksona Thriller. Heidi sama se nechala přetvořit ve chlupatého vlkodlaka, v kostýmu ale natočila i video plné profesionálních tanečníků přestrojených za zombie. A nechyběl samozřejmě ani legendární taneček, který dodnes lidé pravidelně napodobují.

 • 8.

  2018 - Shrek a Fiona

  V roce 2018 volba nepadla na žádné děsivé monstrum, ale s Tomem Kaulitzem (32) se oblékli jako pohádkový zlobr Shrek a jeho vyvolená, princezna Fiona. Opět to stálo složitou práci maskérů, výsledek byl ale opravdu dokonalý. 

 • 9.

  2019 - mimozemšťanka a kosmonaut 

  Další rok už byl opět ve znamení monster a hororů. Heidi si nechala vyrobit zatím možná nejsložitější masku a na party dorazila jako děsivá androidí mimozemšťanka s mozkem pod skleněným krytem Její manžel Tom Kaulitz byl zase za lidského kosmonauta, kterému se zjevně stala nějaká ošklivá nehoda a zůstal Klumové napospas. 

 • 10.

  2020 - straší celá rodina!

  Loni topmodelka zapojila celou rodinu. Pandemie pořádně zkomplikovala pořádání večírků a výjimkou nebyla ani tradiční party Heidi Klumové. Ta se proto rozhodla alespoň natočit vlastní video, na kterém se vyřádila se všemi dětmi i partnerem Tomem Kaulitzem. Právě ze své rodiny přitom udělala děsivá monstra, která se ji snaží zabít. 

 • 11.

  2021 - zombie 

  Ani v letošním roce nebude Klumová pořádat žádné velké celebrití setkání. Namísto toho opět s rodinou natočila video, tentokrát ještě o něco delší. V tom se objevila jako zombie máma, která se vyhrabala z hrobu a vrátila se do děsivého sídla za svými dětmi. Její tělo se ale postupně rozpadá a maminka je čím dál děsivější. 

  „Tady to je! Normálně bych v neděli večer pořádala svůj tradiční večírek... Ale tenhle rok věci pořád vypadají trochu jinak. Takže místo toho jsme vám já a moje rodina chtěli jako první popřát bezpečný a strašidelný halloweenský víkend,“ vzkázala modelka v pátek fanouškům.  

  VIDEO: Heidi Klum v sexy rockovém videoklipu

  Video
  délka: 01:29.40
  Video se připravuje ...

  Heidi Klum v sexy rockovém videoklipu Youtube.com

  Fotogalerie
  68 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy