Už loňské vítězství v poslední řadě SuperStar nenesla Barbora Piešová dobře. „Pro mě je výhra v SuperStar v první řadě velká čest, ale s odstupem času zjišťuji, že je to i velké utrpení. Na sociálních sítích se proti mně najednou spustila vlna hejtu. Lidé se do mě začali navážet a já nechápu proč,“ postěžovala si Barbora Piešová v rozhovoru pro slovenský Denník SME.

A zřejmě ani na show Tvoje tvář má známý hlas, kde momentálně účinkuje, nebude vzpomínat v dobrém. Je jí totiž vyčítáno, že jako jediná má v každém kole parťáka a zpívá duety.

„Barbora měla opět parťáka. Že by protekce?“ ptají se fanoušci slovenské verze hudební show. Někteří fanoušci Tváře však přišli s vysvětlením, že duety dostává právě proto, aby ji tvůrci alespoň trošku šetřili, protože překonala koronavirus. Kvůli nákaze neodzpívala první kolo a nahradila ji slovenská zpěvačka Dominika Mirgová.

Divákům se nelíbí ani její převleky, ve kterých připomíná transvestitu. „Už i René Štúr (jeden z účinkujících) vypadal minulý týden více žensky,“ nebo: „Proč jste z ní udělali TRANSKU?“

V posledním kole byla Piešová za Lady Gagu a vypadala jako z travesty show... Uvidíme, jak se slovenští maskéři předvedou v dalších kolech.

VIDEO: Hvězda SuperStar a Tváře Martin Schreiner: Uhání ho opuštěné samoživitelky!

Video
délka: 02:55.20
Video se připravuje ...

Hvězda SuperStar a Tváře Martin Schreiner: Uhání ho opuštěné samoživitelky! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
42 fotografií