Odmalička vyrůstala ve stínu otcovy filmové i sportovní slávy, a tak není divu, že si už jako teenagerka vysnila olympijskou kariéru. Ale ta jí nevyšla, a tak se stejně jako táta začala soustředit na filmovou kariéru.

Bianca dokonce s akčním hrdinou Jean-Claudem Van Dammem účinkovala v jeho slavných filmech. Poprvé s otcem zářila ve snímku Full Love (2014), mnohem známější však bylo její účinkování v Šesti výstřelech (2012) nebo ve Vítejte v džungli (2013).  Aby se od slavného otce odlišila, ve filmech, které často i produkuje, vystupuje pod uměleckým jménem Bianca Bree.

VIDEO: Krásná sestra fotbalisty Patrika Schicka: Tohle jsou moje tipy, jak být 3 měsíce po porodu ve formě!

Video
délka: 03:51.84

Krásná sestra fotbalisty Patrika Schicka: Tohle jsou moje tipy, jak být 3 měsíce po porodu ve formě! Markéta Reinischová

Kromě uměleckých sklonů se kráska může pochlubit špičkovou postavičkou. Za tu vděčí nejen krasobruslení, kterému se v mládí věnovala i profesionálně, ale i mimořádně dobrým genovým fondem. Mámou Biancy je totiž známá kulturistka Gladys Portuguesová (63), která dvakrát bodovala v prestižním žebříčku soutěže Mrs. Olympia.

Kuriózní je, že s Gladys se belgický mistr bojových umění oženil ne jednou, ale hned dvakrát. Dvojice se totiž v roce 1992 rozvedla, v roce 1999 však opět stvrdila svou lásku sňatkem. Van Damme byl celkově ženatý pětkrát, a to se čtyřmi různými ženami.

VIDEO: Krásná topmodelka Denisa Dvořáková je zase singl! S manželem to nevyšlo.

Video
délka: 01:03.36

Krásná topmodelka Denisa Dvořáková je zase singl! S manželem to nevyšlo. Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
41 fotografií