Nové role matky samoživitelky se Sia zhostila opravdu netradičně. Namísto malých chlapců adoptovala dva 18leté kluky. Adopce proběhla před rokem, ale rozmluvila se o ní až teď. V rozhovoru pro rozhlasovou stanici SiriusXM vysvětlila, že starší děti už nemají nárok na pěstounskou péči a často skončí na ulici. Chtěla je tak prý zachránit od života v bídě.

„Loni jsem adoptovala dva chlapce. Měli 18 let, teď už jsou o rok starší. Když už byli na pěstounskou péči staří, rozhodla jsem se, že si je vezmu pod svá ochranná křídla. Miluju je,“ uvedla.

Přišla řeč i na současnou situaci kolem koronaviru. Podle zpěvačky kluci zvládají karanténu s obtížemi. „Na jednoho dopadla víc než na toho druhého. Ale díky tomu dělají věci, které jim opravdu prospívají,“ pokračovala. „Začali se vzdělávat.“ Jejich jména už ale neprozradila.

Touhu po adopci zpěvačka hitu Chandelier neskrývala. V březnu loňského roku napsala na sociální sítě, že by ráda adoptovala 16letého chlapce, kterého viděla v dokumentu o pěstounské péči. K tomu sice nakonec nedošlo, ale pomohla dvěma jiným ztraceným duším nalézt novou rodinu.

Fotogalerie
9 fotografií