Mária Ölvedyová se po mateřské dovolené vrátila do křesla hlavních zpráv na TV Joj a málokdo tušil, jak dramatický byl její druhý porod. „Mnoho lidí o tom neví... Byla to netypická, nestandardní situace, kterou jsme nečekali ani jsme ji neplánovali. Plánovali jsme ji normálně v porodnici, ale máme velmi rychlé dítě,“ začala popisovat příchod svého syna na svět moderátorka v pořadu Inkognito.

„Narodil se vlastně do hodiny od první kontrakce, což ženy vědí, že než si odečtete, jestli to je opravdu kontrakce nebo jen poslíček, tak jsme tím nějakou půlhodinu ztratili, a pak jsme to už nestihli,“ popsala dramatické chvíle teď už dvojnásobná maminka.

„Takže u nás na bílé kožené sedačce se narodil náš Tebinko,“ pokračovala Mária. „Vypadalo to u nás jako zásah zakuklenců, dvě sanitky, do toho ještě gynekolog... Naštěstí to pan docent stihl,“ prozradila Mária. Nejprve na místo dorazili pouze záchranáři, kteří si mysleli, že moderátorku jen převezou do nemocnice. „Pak už přišla další sanitka s lékařem, ale to už zároveň s nimi přišel i můj porodník, který slyšel po telefonu, co se děje,“ vypráví dnes už šťastná Mária.

VIDEO: Hrůza Kristiny Kloubkové: Děsím se vší a nezodpovědných rodičů.

Video
délka: 02:40.83

Hrůza Kristiny Kloubkové: Děsím se vší a nezodpovědných rodičů. Hana Zejdová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
7 fotografií