Hauptvogelova manželka Monika se v době prvního těhotenství svěřila, že by ráda rodila podobně jako koza. „Ona si zalezla do kouta, byla ve tmě a nikdo jí do toho nezasahoval. A já si myslím, že to ženské tělo je uzpůsobené na to, aby ten porod zvládlo a že nás to nemusí nikdo učit. Jenom se nastavit a zkusit to nechat být a plynout. Ale to tělo to musí zvládat.“ 

Tehdy se na domácí porod necítila a raději se svěřila do rukou porodníka v rakovnické nemocnici. Podruhé už její tělo bylo zřejmě připravené, a tak syn poprvé spatřil světlo světa přímo doma! 

„Dámy a pánové, seznamte se: Daniel Hauptvogel. Tento pětikilový chlapák se narodil včera krátce před polednem. Narodil se tak, jak byl dělanej, doma, pěkně postaru! Má dokonalá žena Monika ho porodila zcela hladce bez jediného léku nebo lékařského zásahu. Má můj obrovský obdiv!! Natálie Danovi hned po narození přinesla svou oblíbenou knížku... Brečel jsem zas jako želva. Takže jsme zase o něco větší rodina, nádhera!“ pochlubil se v úterý 14. dubna na sociální síti moderátor. 

VIDEO: Moderátor Tomáš Hauptvogel: Po děsivé nehodě na motorce má tělo plné kovu!

Video
délka: 05:40.24

Moderátor Tomáš Hauptvogel: Po děsivé nehodě na motorce má tělo plné kovu! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
20 fotografií