Jestli se dá o nějaké celebritě říct, že je skutečně plodná, je to bezpochyby černošský herec Eddie Murphy. Z prvního manželství s Nicole Mitchell Murphyovou (51), bývalou modelkou, má Axel Foley z komedie Policajt z Beverly Hills pět dětí – Briu (30), Milese Mitchella (27), Shayne Audru (25), Zolu Ivy (19) a Bellu Zahru (17).

Se svou současnou přítelkyní Paige Butcherovou (39) má pro změnu dvě ratolesti – dcerku Izzy Oony (3) a synka Maxe Charlese (11 měsíců). Nejmladší potomek přišel na svět v prosinci loňského roku.

Z úletů, které se mu „přihodily“ během vztahu s první chotí Nicole, má potom další tři budoucí dědice. S režisérkou Tamarou Hoodovou počal syna Christiana (28), s Paulette McNeelyovu zplodil syna Erika (30) a se zpěvačkou Mel B (44), která se proslavila v britské dívčí kapele Spice Girls, má dceru Angel Iris (12). U té jediné Murphy, jenž nezapomenutelným způsobem propůjčil svůj hlas Oslíkovi v kreslených pohádkových komediích Shrek, zpochybnil otcovství a hnal čokoládovou krásku až k soudu. Testy DNA však hovořily jasně a od té doby platí Murphy alimenty i na ni.

Celá rodinka pohromadě se podle všeho moc často nesetkává, a proto je společný snímek slavného umělce a jeho deseti potomků skutečně výjimečná záležitost… Eddie Murphy, který byl hvězdou především v osmdesátých a devadesátých letech, se mimochodem na dlouhou dobu stáhl z veřejného života a nechal se slyšet, že své finance i veškerý svůj náhle volný čas hodlá investovat do dětí.

Poklidný rodinný život ho však dlouho doma neudržel, jelikož zase září v dalších komediích. Na Netflixu se objevil v hlavní roli životopisného snímku Jmenuju se Dolemite a v příštím roce by měl na plátna kin zaútočit již čtvrtý díl Policajta z Beverly Hills a druhý díl Cesty do Ameriky… Jeho příznivci se tak mají rozhodně na co těšit!

VIDEO: Trailer k pohádce Shrek 4: Zvonec a konec

Video
délka: 02:11.12
Video se připravuje ...

Shrek 4 Zvonec a konec youtube.com

Fotogalerie
26 fotografií