Svatba problémového zpěváka, jenž nedávno přiznal těžkou závislost na drogách a další stinné stránky své celosvětové monstrózní slávy, byla zvláště ve Státech dlouho očekávanou událostí. Justin Bieber si ale Hailey nebral poprvé. První svatba proběhla už v loňském roce, konkrétně 13. září na radnici City Hall v New Yorku, a byla ve velmi přísném utajení.

Mladí manželé se ale poté netajili tím, že chtějí uspořádat ještě jednu pořádnou svatbu pro své přátele a rodinu. Rok se s rokem sešel a 30. září pohledný pár složil slib mimo jiné před řadou celebrit, jako např. Kylie Jennerovou (22) a její stejně slavnou sestrou Kendall (23), modelčiným strýcem a hollywoodským hercem Alecem Baldwinem (61) a dalšími hvězdami celosvětového formátu.

Slavnostní den proběhl v Jižní Karolíně v resortu Montage Palmetto Bluff a už jen pár hodin po obřadu se celým instagramem šíří celá řada soukromých fotek svatebčanů i těch od senzacechtivých paparazzi. A nakonec i sám Justin přihodil z jejich fotokoutku dvě romantické novomanželské fotky, na nichž je vidět, že paní Bieberová bude pěkná nezbednice, jak můžete vidět i v naší galerii.

VIDEO: Justin Bieber dorazil do Prahy i se svým psím kamarádem

Video
Video se připravuje ...

Justin Bieber dorazil do Prahy i se svým psím kamarádem. Aktu.cz

Fotogalerie
34 fotografií