To si myslí expert na nemovitosti Ruban Selvanayagam z firmy Property Solvers. „Předpokládám, že většina bude zdemolována. Pochybuji, že by mnoho lidí toužilo zanechat odkaz Michaela Jacksona po nedávných šokujících odhaleních.“

Naráží tím na dokument Leaving Neverland, v němž Wade Robson (36) a James Safechuck (41) velmi věrohodně líčí, jak byli na ranči ve svých sedmi až jedenácti letech zpěvákem znásilňováni. Neverland sice připomínal obří lunapark, víc než cokoliv jiného byl však prý tajné sexuální doupě s alarmy a jednosměrnými »šmírovacími« zrcadly.

Pozůstalí zpěváka tyto informace odmítají a žalují tvůrce dokumentu o 100 milionů dolarů, tedy 2,25 miliardy korun! Král popu byl zproštěn všech obvinění ze sexuálního obtěžování v roce 2005. Jakákoliv nařčení vždy popíral.

Prodeji by měla pomoct i změna jména, neboť Neverland už bude mít nejspíš vždy punc něčeho zhýralého a zvrhlého. Nový název zní Sycamore Valley. Jestli změna pomůže, je ve hvězdách.

VIDEO: „Bohatí muži jsou zvyklí, že jim projde úplně všechno.“ Dokument o Jacksonovi působí podle kritika Fily věrohodně.

Video
délka: 35:44
1080p 720p 360p

„Bohatí muži jsou zvyklí, že jim projde úplně všechno.“ Dokument o Jacksonovi působí podle kritika Fily věrohodně. Markéta Volfová, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
53 fotografií