17. říjen 2019
Svátek slaví Hedvika, zítra Lukáš

Slavní se chlubí vánočními stromky. Je to souboj největších kýčů! Až na jeden

/
 • Jennifer Lopez
  12. prosince 2018 ● 19:30

  Nikdo nemá Vánoce úplně stejné jako celebrity, jejich vánoční stromky září všemi možnými světýlky světa. Modelka Kylie Jenner má strom celý zlatý a Jennifer Lopez strom ozdobila rudými růžemi. Strom stojící před Kensingtonským palácem je proti tomu chudý příbuzný.

 • 1.

  Jennifer Lopez

  Popová princezna Jennifer Lopez do zdobení stromku zapojila celou rodinu – partnera a děti. Zvolila velmi vkusné ozdoby, převládaly papírové růže.

   

  Jennifer Lopez

   

   

 • 2.

  Vévoda a vévodkyně z Cambridge

  Obrovský jehličnan stojí před Kensingtonským palácem. Je ozdoben velmi skromně. Zlaté ozdoby a řetězy působí honosně, ale mohlo jich být víc.

   

   

   

  Strom Meghan a Harryho

   

 • 3.

  Kylie Jenner

   

  Strom, za který by se nemuseli stydět v Las Vegas, má modelka Kylie Jenner. „Všechno, čeho se dotknete, se změní ve zlato. To je wow efekt pro show,“ napsala kráska a přidala video.

   

  Strom Kylie Jenner

   

   

 • 4.

  Patrick Joseph „Paddy” McGuinness

   

  Nový moderátor pořadu Top Gear a britský komik se konečně dostal do záře reflektorů. Jeho několikametrový strom v zahradě září. „Je to vesmírná raketa, která padá do Paddyovy zahrady? Všichni milujeme světelnou show – a to jistě přináší,“ tvrdí Paddy. 

  Vánoční stromky světových celebrit

   

 • 5.

  Ozzie a Sharon Osbourne

  Ozzy skáče kolem svého vánočního stromku, zatímco Sharon stojí na štaflích, aby přidala další ozdoby, aby byl strom v pravém americkém stylu.

  Vánoční stromky světových celebrit

 • 6.

  Ben Fogle

   

  Britský dobrodruh Ben Fogle si ze sebe udělal štafle. Na svá bedra vzal dceru a ta stromek ověsila ozdobami. Víc než strom zaujme barevně roztříděná knihovna plná knih.

   

  Strom Bena Fogla

   

 • 7.

  Megan Davidson a Jordan Pickford

   

  Anglický brankář Jordan Pickford se svou přítelkyní celý strom zakryli plyšovými medvědy, sněhulemi, řetězy a dalšími cetkami v bílé barvě.

  Vánoční stromky světových celebritPohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

dragomira: Tato sorta debilnich rádoby nadlidí jenom proto že mají prachy je k smíchu. Jako lidi nemají cenu ani psího howna a to i u nás.

(13. 12. 2018 09:34)

5nastolevceskych: Hlavně, že každý, kdo má díru do (_!_) přesně ví, co je to kýč.

(13. 12. 2018 08:39)

andorea: Ten poslední je otřesný.

(13. 12. 2018 08:33)

mislivec: Raděj měli nafotit nahý kozi.

(13. 12. 2018 00:41)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy