V Beverly Hills mu místo manželky a několika ratolestí, co by běhaly kolem něj, dělal společnost a radost jeden z jeho čtyřnohých mazlíčků. V restauraci malého pomeraniana jménem Chewie dokonce položil na dětskou sedačku, aby ho měl poblíž sebe, a neváhal mu ani nabídnout ze svého oběda. Na Instagramu se herec sám pochlubil fotkou, kde ho krmí těstovinami, s popiskem „den špaget carbonara“. Však kdo by taky odolal smutným psím očím…

Těžko uvěřit, že právě tyhle řádky se týkají někdejšího hollywoodského fešáka s pověstí skandalisty Mickeyho Rourkeho. Bývalý profesionální boxer a idol v osmdesátých letech, který získal popularitu především kvůli roli v eroticky laděném dramatu 9 a ½ týdne, má ve skutečnosti křehkou duši. Jeho srdce patří podle všeho jeho domácím mazlíčkům, podle sociálních sítí jich má doma celkem pět, a aktivně se angažuje i v péči o zanedbaná zvířata po celé Americe.

Němé tváře jsou pro něj jistě mnohem věrnější parťáci nežli ženské, které se kolem něj vždycky točily a využívaly ho. Ostatně ženatý byl celkem dvakrát a už po pár letech to v obou případech skončilo rozvodem. Později dokonce kvůli drogám a alkoholu spadl až na úplné dno. „Můžu si za to sám. Prostě jsem nejel naplno. Poflakoval jsem se se spoustou gangsterů a Pekelných andělů,“ kál se v roce 2003 v rozhovoru pro The Daily Mail. „Prosil jsem Boha, aby mi dal druhou šanci, protože teď už vím, jak s ní naložit,“ dodal.

Fotogalerie
23 fotografií