„Banks Violet Bair. Tahle maličká zcela ukradla naše srdce! Přišla na svět doma ve čtvrtek odpoledne a je absolutně kouzelná,“ napsala Hilary Duff k dojemné fotce, na níž v objetí svého přítele drží v náručí novorozenou holčičku zabalenou do květovaného šátku. Poznámkou, že rodila doma a ne v nemocnici, potěšila celou řadu svých fanynek. Ty jí na Instagramu pak gratulovaly nejen k tomu, že přivedla na svět miminko, ale i k odvaze postavit se tradičnímu porodnictví.

Stejnou krásnou momentkou se pochlubil i otec malé Banks, Matthew Koma (31). „Nemohli bychom být vděčnější za naši zvětšující se rodinu,“ připsal k ní. Bair je mimochodem jeho skutečné příjmení, Koma je pouze umělecký pseudonym, pod kterým vystupuje jakožto úspěšný hudebník. Na počest dcery si pak svérázný umělec, který před lety úspěšně porazil anorexii, obarvil vlasy narůžovo.

Malý Luca Cuz (6), syn Hilary Duff z předchozího manželství s kanadským hokejistou Mikem Comriem, tak po devíti měsících získal mladší sestřičku. Jak však bude zvládat roli velkého bráchy, to se ještě uvidí. Zatím byl zvyklý na to, že je jedináček a veškerá pozornost patří jenom jemu, a proto se na sourozence nijak zvlášť netěšil. „Je poněkud ofenzivní, ale myslím, že všechno bude v pořádku, až se to narodí,“ svěřila se Duff reportérům časopisu Today.

To, že je v jiném stavu, oznámila známá herečka na sociální síti počátkem června slovy „Hádejte co, lidi! Matthew Koma a já očekáváme naši malou princeznu a nemůžeme být nadšenější!“. Na svém Instagramu pak podrobně popisovala průběh těhotenství a vypisovala se nejen se všemi klady, které gravidita přináší, ale i s těmi zápory – zmiňovala například oteklé nohy, bolest zad, neschopnost si zavázat tkaničky u tenisek nebo neustálou potřebu běhat na toaletu. Díky své otevřenosti získala mnoho příznivců. A samozřejmě také svou aktivitou, a to nejen na sociálních sítích. Kromě toho, že se stala dvojnásobnou maminkou na plný úvazek, pilně pokračuje v natáčení seriálu Younger.

Video
Video se připravuje ...

Hilary Duff outfit youtube.com/Celebrity Trend Seeker/BPŽ

 

Fotogalerie
34 fotografií