Pořádný skandál, který provází britskou taneční soutěž Strictly Come Dancing, se rozpoutal poté, co se v médiích objevily fotografie komika Seanna Walshe (32) a jeho taneční partnerky jménem Katya Jones (29), jak se pod rouškou noci a zřejmě po pár drincích vášnivě líbají před hospodou Duke Of York v londýnském Marylebone. „Muchlovali se tam jako párek puberťáků a vypadali, že jim je jedno, jestli je někdo vidí," prozradil Daily Mailu očitý svědek. Jenže oba dva jsou zadaní s někým jiným!

VIDEO: Záběry, na nichž je vášnivá líbačka tanečního páru zachycena!

Tanečnice je už od roku 2013 vdaná za kolegu z taneční soutěže Neila Jonese. Není ale jasné, jak na manželčin úlet reagoval, zatím totiž mlčí. Podle jeho sociálních sítí se však zdá, že si všechno vysvětlili. To částečně potvrzuje i její vyjádření: „Moc se omlouvám za urážku či bolest, kterou jsem mohla způsobit svými činy. Nemyslela jsem a byla to jednorázová chyba po pár skleničkách. Miluju svého manžela a jsme spolu velmi šťastní, tohle nevypovídá o našem vztahu."

Popel na hlavu si sypal i Walsh, který polibkem dost zranil svou přítelkyni. „Rád bych se upřímně omluvil za své akce. Není pro to žádná omluva, ale byla to jednorázová opilecká chyba, která mě opravdu moc mrzí," napsal na Twitter komik a od té doby se straní veřejnosti. Když se náhodou ukázal před domem, pod očima měl pořádně velké temné kruhy. Spolu s Katyou sice dál zůstává v soutěži (ačkoliv televize jim upravila tance, aby působili méně sexy), ale raději odřekli několik společných účastí v jiných pořadech a talk show.

Nejenže je to podle všeho připravilo o popularitu u diváků, kteří pro ně možná do budoucna přestanou hlasovat, ale Seann přišel také o pětiletý vztah s herečkou Rebeccou Humphries. Ta totiž nyní ve svém vyjádření na Twitteru odhalila, jak ji to zasáhlo. „Ty fotky vznikly 3. října. Na moje narozeniny. Byla jsem sama doma, když mi Seann v 10 večer napsal esemesku, že si ještě ve dvou zajdou na nevinnou sklenku. Mluvila jsem s ním a řekla jsem mu, ne poprvé, že jeho chování posledních tří týdnů mě přiměly věřit, že se děje něco nevhodného," přiznala, že pochybnosti o vztahu měla již déle.

Jenže její partner nad tím vždy jen mávl rukou. „On mě opakovaně a agresivně nazval /bláznem/šílencem/magorem. Tak jako už nesčetněkrát během našeho vztahu, když jsem zpochybňovala jeho nevhodné a bolestivé chování." Tentokrát měla ale Rebecca jasný důkaz a její trpělivost přetekla. Podle všeho od partnera odešla a odmítá s ním teď komunikovat. Vzala s sebou dokonce i jejich společnou kočku. „A neomlouvám se za to," vzkázala mu prostřednictvím svého vyjádření.

Koneckonců on se k ní prý zachoval stejně. „Je neuvěřitelně dobré, že se Seann a Katya omluvili v médiích. Ale já jsem neobdržela žádnou omluvu, nic jiného než podporu mojí rodiny, přátel a řady cizinců na internetu, kteří se chtěli přesvědčit, že jsem v pořádku." Kromě toho také dostala Rebecca řadu nabídek, aby do médií promluvila o tom, jak ji to vzalo. Ona se ale rozhodla vše uvést na pravou míru sama. „Nebyla jsem si jistá, jestli mám odpovídat na události předešlého týdne, ale cítím, že tomu vyprávění chybí pár klíčových částí, které bych chtěla vyjasnit," vysvětlovala své důvody.

I když je samozřejmě nevěrou a rozchodem zraněná, rozhodně se prý nepovažuje za oběť. „Celá tahle záležitost mi připomněla, že jsem silná a schopná osoba, která je teď volná. A ne žádná oběť. Mám hlas a použiju ho k tomu, abych tohle řekla každé ženě, která se někde v hloubi duše cítí bezcenná a v pasti s mužem, kterého miluje,“ napsala a vzkázala všem dámám, aby věřily samy v sebe a svým instinktům a nenechaly sebou vláčet.

Naznačila, že komik ji potřeboval mít pod kontrolou, ale ve skutečnosti je zranitelný. „I přes všechno, co se stalo, doufám, že tímhle získá to, co chce,“ dodala nevybíravě.

VIDEO: Blíží se další řada české StarDance: Čeho se nejvíc bojí Adam Mišík?

Video
délka: 00:36
1080p 720p 360p

Mišík ve StarDance: Nejvíc se bojí ostudy a šlapání! Česká televize

Fotogalerie
79 fotografií