Amber se v novém filmu London Fields představí v roli sexy svůdnice Nicoly Six s jasnovideckými schopnostmi. Ta ví, že bude v budoucnu zavražděná, a tak se tomu snaží zabránit a vraha dopadnout předem.

Její bývalý manžel Johnny Depp se v díle podle britského románu Martina Amise objeví v menší roli Chicka Purchase s tváří zohavenou jizvami. Dalších rolí se zhostili Billy Bob Thornton (62) či Cara Delevingne (25).

Snímek, který je už podle fotek plný erotických a jinak lechtivých scén, čeká premiéra letos v srpnu. Ve skutečnosti byl ale natočen už v roce 2015, tedy rok předtím, než se hvězdná dvojice rozešla. Od sebe šli manželé v roce 2016 a rok nato se oficiálně rozvedli, přičemž herečka svého muže obvinila z týrání.

Údajně ji měl praštit telefonem a způsobit jí tak zranění na obličeji. I když se za hvězdu Pirátů z Karibiku postavila řada lidí, včetně jeho expartnerky Vanessy Paradis (45), stejně musel Amber zaplatit štědré odškodnění, které darovala na charitu.

Soudit se ale herečka ani tak nepřestala, což mělo vliv právě i na zdržení ve výrobě filmu London Fields. Producenti snímku totiž krásku, která randila po rozvodu s Deppem také s miliardářem Elonem Muskem (46), údajně žalovali, protože prý odmítala dostát povinnostem vytvořit a dokončit film. Ona je vzápětí také dala k soudu s tím, že použili dublérku, aby se zdálo, že se ve filmu svlékala víc, než bylo stanoveno v její smlouvě.

Fotogalerie
59 fotografií