Kdo by neznal slavného Dwayna Johnsona (45), který by dokázal zvednout i náklaďák. Právě tomuto fešákovi se narodila v pořadí již třetí dcera. Ta nejmladší přišla na svět před pár hodinami a šťastný otec se s touto novinkou pochlubil na sociální síti. 

S přítelkyní Lauren Hashian vychovává už Jasmine Liu (2) a z předešlého vztahu dceru Simone Alexandru (16). Třetí a zároveň i nejmladší holčička se jmenuje Tiana Gia Johnson. Fotografii s dojemným vyjádřením sdílel v pondělí na Instagramu. 

„Jsem pyšný, že můžu na svět přinést další silnou ženu. Její maminka zvládla porod jako pravá rockerka. Byl jsem vychován a celý život obklopen silnými milujícími ženami, ale potom, co jsem byl u porodu Tiany, je těžké vyjádřit nový stupeň lásky, respektu a obdivu, který cítím vůči Lauren a všem matkám. Moudří gentlemani, je důležité být při ženě, když rodí, podporovat ji, jak jen nejvíc můžete. Držet za ruce, držet nohy, cokoliv, co je třeba. Pokud chcete opravdu rozumět nejsilnějšímu momentu, jaký život nabízí, sledujte porod svého dítěte. Změní to váš život a váš respekt vůči ženě. A mé nejmladší dcerce Tianě Giu – jak jsem slíbil, když se tvé dvě starší sestry Simone Alexandra a Jasmine Lia narodily, máš mé slovo, že tě budu milovat, chránit, doprovázet a rozesmívat po zbytek života. Tvůj bláznivý otec má mnoho povinností a úkolů, ale úloha otce bude vždy tou, kterou budu zastávat s pýchou,“ napsal herec na sociální síti.

Fotogalerie
28 fotografií