„Jako bych musela ukázat, manifestovat svou lásku k druhému člověku. To se dá udělat i jiným způsobem,“ vysvětlovala svůj názor na vdavky v rozhovoru pro týdeník Téma Jana. „Nevím, možná proto, že celý život žiju v nějaké záři reflektorů, netoužím po žádném svém velkém dni, jako to mají asi jiné ženy.“

I když se jí představa obrovské oslavy příčí, přesto s partnerem o nějakém skromnějším sňatku uvažují. „My se o tom bavíme docela často, mimo jiné i kvůli brexitu se nám to téma vrací.“ Po odchodu Velké Británie z Evropské unie by se totiž možná změnila i pravidla týkající se jejího pobytu. „Ale říkáme si, že se přece nenecháme donutit ke svatbě systémem,“ tvrdí Kirschner s tím, že pokud by na obřad skutečně došlo, byl by jen velmi malý.

„V každém případě pro nás dva jsou tím hlavním závazkem naše děti,“ řekla rozhodně maminka dcer Matildy (6,5) a Yolany (3). „Jsem strašně vděčná za to, že nežijeme před sto lety, kdy rozhodnout se žít jako svobodná matka bylo nereálné. Dnes je to úplně běžné a nikdo vás za to neodsuzuje,“ popisovala v rozhovoru pro Téma zpěvačka a bývalá modelka, která ale ratolesti vychovává spolu s partnerem.

S ním je šťastná i bez svatby.  „Každopádně náš vztah tím, že nejsme manželé, nijak netrpí, naopak. Jediné, s čím se potýkám, je, že nevím, jak mám Edu nazývat,“ postěžovala si v legraci. Protože se jí nezdá partner, frajer ani další názvy, říká Eddiemu zkrátka manžel. 

VIDEO: V Londýně žije částečně i zpěvačka Lenny. Promluvila o těžké nemoci maminky Lenky Filipové!


Video
délka: 01:15.86
Video se připravuje ...

Lenny promluvila o těžké nemoci maminky Lenky Filipové! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
31 fotografií