Sciorra, která se proslavila především rolí v televizním seriálu Rodina Sopránů, obvinila Weinsteina, že ji znásilnil na počátku 90. let. I v dalších letech ji údajně sexuálně obtěžoval. Podle svých slov má herečka z filmového producenta nadále takový strach, že spí s baseballovou pálkou u postele. Weinstein podle ní může také za to, že v letech 1992 až 1995 nedostávala žádnou práci.

V článku listu The New York Times vznesla kromě ní obvinění vůči Weinsteinovi také herečka Daryl Hannah, která si zahrála například ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Kill Bill 2. Před producentem, který se dobýval do jejího pokoje, údajně musela utéci zadním vchodem hotelu.

Weinstein čelí obviněním, že v minulosti sexuálně obtěžoval zhruba pět desítek žen, mezi nimiž údajně byly i herečky Gwyneth Paltrow či Angelina Jolie. Kvůli tomu ho před časem ze svých řad vyloučila americká filmová akademie a jeho počínání odsoudila také řada známých osobností. Producent se stáhl do ústraní. Všechna obvinění odmítá.

Fotogalerie
10 fotografií