Australsko-americký muzikant, který je považován za jednoho z nejlepších hráčů na basovou kytaru na světě, měl zřejmě dojem, že je sám a nikdo ho nevidí, a tak se ani neobtěžoval s oblékáním. Jenže si na sebe nenatáhl ani spodní prádlo či plavky a v klidu tak vystavoval na balkoně své přirození. A jeho nahou chvilku rázem zachytili i paparazzi.

Potetovaný Flea působil na snímcích poněkud rozmrzele a unaveně. Je možné, že měl kocovinu, jelikož se v Riu de Janeiru jako host účastní velkolepé oslavy obnovení manželských slibů manažera Madonny (59) Guye Osearyho (45) a jeho manželky Michelle Alves (39).

Pompézního obřadu se kromě Balzaryho účastnily i další zahraniční hvězdy v čele s Madonnou. Dále například frontman kapely U2 Bono (57), herci Chris Rock (52) či Matthew McConaughey(47), rapper Puff Diddy (47) či herečky Dakota Johnson (28) a Demi Moore (54).

Nechyběl ani frontman Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis (54), který se také odhalil. Byl však o poznání umírněnější než jeho kolega a měl na sobě alespoň plavky. V nich za jemného deště skotačil ve vlnách spolu s Balzarym i s hercem z Dva a půl chlapa Ashtonem Kutcherem (39) a dalšími příteli.

Protože se k nim připojil i samotný ženich, působilo jejich řádění v moři jako jistá forma rozlučky se svobodou. Při ní by obvykle neměly chybět nějaké málo oděné tanečnice, to by se ovšem manželce Guye asi moc nelíbilo. Modelka je za manažera hudebních talentů a producenta filmové série Twilight vdaná již jedenáct let a má s ním čtyři děti – Olivera (11), Miu (8) a Levi (5) a Jude (3).

Nyní se však manželská dvojice rozhodla, že si znovu přede všemi slíbí vzájemnou lásku a utratila za to pořádné jmění. Jelikož si své ANO řekli na úpatí hory se slavnou sochou Ježíše Krista, za nájem místa na den museli zaplatit 100 tisíc dolarů (v přepočtu 2 175 300 Kč). Dalších 150 tisíc (3 262 950 Kč) pak stálo ubytování v pětihvězdičkovém hotelu Fasano, který měli slavní svatebčané jen sami pro sebe.

Fotogalerie
31 fotografií