Americký herec a raper Common, který už za dva týdny zavítá do Čech na Hip Hop Kemp, je prý poměrně konzervativní a před známostmi na jednu noc dává přednost dlouholetým vztahům.

Přesto mu dosud žádný z nich nevydržel déle než tři roky. Nejdéle raper žil právě se slavnou tenistkou, před kterou chodil s herečkou Taraji P.Henson a v roce 2000 se zpěvačkou Erykah Badu.

“Erykah má v sobě něco speciálního. Je naprosto přirozená, je to umělecká a spirituální žena.” řekl Common. 

Ačkoliv se Serenou se rozešli již v roce 2010, když je vloni paparazzi přistihli spolu na večeři, okamžitě se vyrojily spekulace, zda se nedali opět dohromady. Ale opak byl pravdou.

Serena své srdce dávno dala jinému - internetovému magnátovi Alexisu Ohanianovi a Common vloni začal randit s herečkou Laurou Dern, bývalou manželkou hudebníka Bena Harpera, která kdysi učarovala i Billy Bob Thorntonovi, Jeffu Goldblumovi nebo Kyle McLachlanovi.

Přestože tento vztah vypadal nadějně a herečka přítele představila i svým dětem, nakonec skončil také rozchodem.

“Nejsilnější vztahy jsem dosud prožil s Erykah a Serenou. Ale myslím, že je to tak, jak to mělo být. Obě jsou to fantastické ženy, jsem rád za to, co jsem s nimi prožil a vážím si našeho dnešního přátelství.” vzpomíná na obě své ex Common. 

Oč víc se mu nedaří v lásce, o to víc mu kvete kariéra. Na svém kontě má na tři desítky filmových (zahrál si např. v Street Kings, Wanted, Podfukářích nebo v Terminátorovi - Salvation) a televizních rolí (včetně Simpsonů, kde daboval sám sebe). Jednáct studiových alb, několik kompilací a nespočet singlových nahrávek. Je držitelem dvou cen Grammy a Zlatého Glóbu a Oscara za skladbu Glory z filmu Selma.

Přestože má letos roztočené čtyři filmy (včetně John Wick 2), nezanedbává ani svoji hudební kariéru a vystupuje tak často, jak jen to je možné. 

A letos poprvé zamíří do Hradce Králové, kde bude vévodit šestnáctému ročníku Hip Hop Kempu. Více na www.hiphopkemp.cz