Podle britského DailyMailu interpretku hitu Nothing Compares 2 U převezli do nemocnice v New Jersey, kde jí lékaři poskytují potřebnou péči a snaží se ji uklidnit. Na facebookovém profilu zpěvačky se pak v úterý objevila zpráva pro fanoušky: „Ahoj všem, píšu na přání Sinead. Chtěla dát vědět všem, kdo ji máte rádi, že je v pořádku a nemá sklony k sebevraždě.“

„Je obklopená láskou a dostává tu nejlepší péči. Přála si toto zveřejnit, protože věděla, že si o ni děláte starosti. Prosím pochopte, že nebudu odpovídat na žádné otázky,“ stálo dál v příspěvku, který měl uklidnit miliony fanoušků, kteří se o zpěvačku strachovali po děsivém videu, které natočila minulý týden.

Záběry, které se okamžitě staly virálním hitem, zachycují Sinead, jak sama a ubrečená sedí v motelu Tavelodge s nemocničním náramkem na ruce a svěřuje se světu s hrůzami bipolární poruchy. Kvůli nemoci zažívá střídavě euforické stavy i chvíle plné melancholie, depresí a strachu.

Video
délka: 01:04.66

Zpěvačka Sinead O'Connor zveřejnila video, v němž v slzách promlouvá o zoufalství ze svých psychických nemocí. Facebook

Tato nemoc je jako droga, nezajímá ji, kým jste, a co hůř – je to stigma. Lidi, kteří vás mají milovat, s vámi najednou zacházejí jako s kupou ho*en. Je to začarovaný kruh,“ popisovala svou chorobu O'Connor a přiznala, že má chuť skoncovat se životem.

„Kdyby záleželo jen na mně, už bych byla pryč,“ dodala vzápětí zpěvačka s tím, že chce být znovu se svou maminkou, o niž přišla v 19 letech. Svérázná Irka již sebevraždou vyhrožovala v minulosti, zejména v době, kdy jí bylo odebráno nejmladší ze čtyř dětí, které má zpěvačka ze čtyř manželství. V roce 2015 se dokonce stala babičkou. Rozhodně má tak pro co žít, i když jí to tak asi vždy nepřipadá.

Fotogalerie
31 fotografií