V převleku babičky se neukrývá nikdo jiný než interpretka hitů Someone Like You či Hello, tedy slavná Adele (29). Na snímcích, které v pátek zveřejnila na sociálních sítích, je zachycena jako postarší dáma velmi podobná postavě Nan (v překladu z angličtiny „Babi“) z pořadu The Catherine Tate Show. Nan je známá tím, že v jednom kuse nadává a kritizuje všechny kolem.

Tímto netradičním způsobem pěnice oznámila světu, že slaví narozeniny. K fotkám totiž připsala i následující vzkaz: „Skoro 30! Všem děkuji za hezká přání. Brzy na viděnou.“ K textu připojila i znak x, kterým příznivcům poslala vzdušný polibek.

 

Nearly 30! Thanks for the well wishes. See you soon x

Příspěvek sdílený Adele (@adele),Kvě 5, 2017 v 3:13 PDT

 

Není to ostatně poprvé, co se na své narozeniny Adele převtělila do role někoho jiného. Na své 27. narozeniny si vyzkoušela podobu svého kamaráda George Michaela (†53). Chce snad svým fanouškům soustavně dokazovat, že není jen baculatá zpěvačka se zlatem v hrdle, ale umí se také proměňovat stejně jako chameleon? Nebo ji změna image jednoduše baví? Těžko říct, ale vypadá to, že by se z proměn zpěvačky mohla stát tradice. Máme se tak ještě asi na co těšit.

VIDEO: Adele zkazila při předávání Grammy píseň George Michaela

Video
délka: 01:40.18

Adele zkazila při předávání Grammy píseň George Michaela a vyžádala si začít znovu od začátku. Přitom sprostě klela v přímém přenosu. youtube

Časem by se k mámě mohl přidat i syn Angelo James (4), kterého má hvězda s manželem Simonem Koneckim (43). Jenže to by si ho tajnůstkářka Adele nesměla tak úzkostlivě hlídat. Ostatně i samotnou svatbu držela pěkně dlouho v tajnosti. Její utajená veselka praskla až letos v únoru, kdy se přeřekla při přebírání ceny Grammy a v děkovné řeči zmínila i manžela.

Fotogalerie
43 fotografií