Vyšetřování ještě není ukončené, Nora má tedy ještě šanci se k celé věci vyjádřit. „Mám informace, že ty lidi jsou už nervózní. Doteď jsem před vyšetřovateli nevypovídala, ale už budu. Pokud si někdo myslí, že Mojsej celou tu dobu někde brnkal na kytaru ve vedlejší mísnosti, není to pravda. Slovensko bude ještě velmi překvapené, až se dozví pravdu,“ řekla Mojsejová Novému Času.

Její bývalý manžel se pochopitelně vždy dušoval, že se do kšeftů své ženy nikdy nepletl. „To nebyly moje kšefty, ale jeho kšefty. Já jsem z  daňového úřadu nikoho neznala, ale naopak,“ dodala výhružně Nora.

Braňovi teď nemůže přijít na jméno. Přepsala na něj majetek a on ho během jejího věznění prodal. „Důvěřovala jsem mu. To, že dá věci do pořádku, sliboval nejen mně, ale i mé advokátce. Přepsala jsem to na něho, protože na mě tlačil. Nevím proč, ale Mojsej celou tu dobu, co jsme spolu byli, chtěl mít kdeco. Už si ani všechno nevybavuji, jak to bylo, díky bohu jsme už čtyři roky rozvedení. Vím ale, že svoje majetky dostanu zpět a bude to rychle,“ svěřila se optimisticky Nora. Mojsej totiž kromě apartmánu v Tatranské Lomnici, který bez jejího svolení přepsal na svého syna, prodal také její honosnou vilu v Pereši.

Fotogalerie
23 fotografií