Herec Ryan Reynolds je jedním z nejvíc sexy herců světa. A hlavně je už roky hojně obsazován do hollywoodských filmů. Nelze se tedy divit, že se stal majitelem vlastní hvězdy na hollywoodském chodníku slávy.

„Chtěl bych poděkovat manželce Blake, která sedí přímo tady, je pro mě vším. Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo, tedy až na druhém místě hned za hvězdou na hollywoodském chodníku slávy,“ zažertoval Ryan na slavnostním odhalování. „Všechno je díky tobě lepší. Dala jsi nám dvě úžasné děti. Učinila jsi ze mě otce snů, přitom jsem si myslel, že mám potenciál být maximálně zábavným strýčkem. Děkuji. Miluji tě,“ dokončil láskyplný vzkaz pro svoji ženu Reynolds.

Na akci byla přítomna nejenom hercova manželka a nejbližší, ale vůbec poprvé manželé ukázali své dvě dcery. Starší James dokonce začala na červeném koberci úřadovat. Chopila se mikrofonu a ukázala, že nezdědila po rodičích jenom velmi milý vzhled, ale také touhu exhibovat.

Jamesina mladší sestřička se narodila v říjnu. A rodiče, kteří se doposud snažili držet holčičky v úplné anonymitě, ještě ani neprozradili jméno své druhorozené dcery.

Fotogalerie
15 fotografií