Když k nám před časem zavítala barbadoská kráska Rihanna (28) a projela se historickou tramvají, rázem se centrem města nedalo skoro projet. Zato Stewarta byste v pražských ulicích možná i přehlédli. Vyrazil si totiž na procházku po svých a navíc bez jakékoliv ochranky.

Video
délka: 00:50.25

Rod Stewart na procházce Prahou! Focení s lidmi, úsměvy na všechny strany! 

Ve 14:34 byl interpret hitů Forever Young či All for Love spatřen, jak opouští lodní restauraci Marina Grosseto na Alšově nábřeží, kde byl asi na obědě. Společnost mu dělal jeden muž a dvojice žen, z nichž jedna byla možná jeho žena Penny (45).

Posléze se zpěvák, který byl od hlavy k patě oblečen jen do černé a maskoval se tmavými slunečními brýlemi, sám vydal poznávat krásy Prahy. Zdálo se, že je tu jako doma a dobře se tu vyzná, protože si vykračoval bez váhání a nikde nezabloudil.

Od Rudolfina pokračoval Kaprovou ulicí na Staroměstské náměstí, poté prošel Celetnou až na náměstí Republiky a skončil v ulici Na Poříčí. Cestou pokuřoval elektronickou cigaretu, a když ho v Kaprově ulici několik lidí poznalo a požádalo o společnou fotku, rád jim vyhověl, podepsal se jim a sympaticky se při tom usmíval.

„Hned na prvním přechodu porušil předpisy. Nechtělo se mu evidentně čekat na zelenou,“ svěřil nám očitý svědek, který Stewarta potkal. To by se čerstvému držiteli rytířského titulu, který zpěvák před pouhými čtyřmi týdny přebral v londýnském Buckinghamském paláci od prince Williama (34), stávat nemuselo...

Fotogalerie
46 fotografií