Do celého problému jsou zapleteny manželky obou členů kapely – violoncellistka Silvia Šarköziová a Katka Banyáková, která Štefanovi porodila dva syny. Podle informací Nového času má údajně Silvia pletky s primášem kapely. To ale hudebnice rázně odmítá.

„Ne, není to pravda,“ řekla rázně a podotkla, že nevěru řešili pouze Banyákovi. „Důvodem jejich hádek měla být nevěra Banyákovy manželky Katky,“ řekla. „Já neřeším, jestli to byla nebo nebyla pravda. Já se o jejich manželství nestarám a ani nechci. Netýká se mě to,“ dodala. 

Podle Banyáka jde o intriky jistého muzikanta, který chtěl kapelu narušit. „My jsme jedna velká rodina, naše kapela. Chce nám ublížit jistý škodolibec a já vím, kdo to je. Narafičil to tak, aby moje žena byla nevěrná. My jsme si to vysvětlili a já si nemyslím, že je nevěrná. Hádali jsme se, ale ne kvůli Silvii,“ vysvětlil Novému času houslista. „Jsou to lži, závist,“ dodala manželka Katka.

Vyjádřil se i kapelník Ernesto Šarközi. „Co na to můžu říct. Je to směšné. Jsme kolegové. Kdyby něco takového bylo, nevím, jak bychom mohli jako kapela fungovat,“ uzavřel.

Fotogalerie
6 fotografií